4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Kanadyjski ratownik medyczny nieświadomie leczył swoją córkę w śmiertelnym wypadku

Kanadyjski ratownik medyczny nieświadomie leczył swoją córkę w śmiertelnym wypadku

Calgary, Alberta (AP) — kanadyjska sanitariuszka, która nieświadomie leczyła swoją córkę po śmiertelnym wypadku samochodowym, roni łzy, gdy wspomina piękną dziewczynę, która walczyła do końca.

Jaime Erickson został wezwany do wypadku w North Calgary 15 listopada i siedział z ciężko ranną dziewczyną, która została wyciągnięta z samochodu i przewieziona do szpitala, gdzie zmarła. Trudno było ją rozpoznać z powodu obrażeń.

Dopiero gdy Erickson wróciła do domu pod koniec dnia, spotkali ją funkcjonariusze RCMP, którzy powiedzieli jej, że pacjentką jest jej 17-letnia córka Montana.

Erickson podzieliła się z dziennikarzami późnym wtorkiem, opisując swoją córkę jako odnoszącą sukcesy we wszystkim, czym się interesuje i zapaloną pływaczką z aspiracjami zostania prawnikiem.

„Była wojowniczką i walczyła aż do śmierci i była piękna. Była taka piękna” – powiedział Erickson w Airdrie Fire Hall z rodziną, ratownikami medycznymi, policjantami i strażakami stojącymi za nią w pokazie poparcia, jeśli postawi jakikolwiek wysiłek w cokolwiek, zawsze jej się uda.

Richard Reed, przyjaciel i lekarz pokładowy, upadł kilka razy, kiedy Erickson opowiadał, jak był na miejscu wypadku, w którym samochód stracił kontrolę i zderzył się z nadjeżdżającą ciężarówką.

Reid powiedział, że kierowcy udało się wydostać z samochodu, ale pasażerka została uwięziona z poważnymi obrażeniami. Erickson był pierwszą osobą na scenie. Powiedział, że Erickson wiedział, że dziewczyna ma kłopoty i siedziała tam, dopóki nie została wyciągnięta i zabrana do szpitala przez pogotowie lotnicze, wciąż nie wiedząc, kim jest.

W drodze powrotnej wyraziła żal i frustrację swojemu partnerowi, wiedząc, że później rodzina prawdopodobnie straci córkę, siostrę i wnuka.Krótko po przyjeździe do domu rozległo się pukanie do drzwi. Powiedział Reed.

„Kiedy weszła do pokoju, ku swemu przerażeniu znalazła dziewczynę, z którą siedziała z tyłu zawalonego samochodu, wciąż żywą, więc rodzina mogła się pożegnać, a ze względu na rozległość jej obrażeń nie do poznania, Jamie była sama. córka.” „Jaime utrzymywał jej córkę przy życiu, nie wiedząc o tym”.

READ  Ponad 50 rosyjskich żołnierzy zginęło w „ataku ogniowym” na obóz szkoleniowy: Kijów