22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jordan Love nazywa przedłużenie kontraktu Aarona Rodgersa w zeszłym roku „najtrudniejszym okresem”, ponieważ jego przyszłość jest niepewna

Jordan Love nazywa przedłużenie kontraktu Aarona Rodgersa w zeszłym roku „najtrudniejszym okresem”, ponieważ jego przyszłość jest niepewna

Jordan Love myślała, że ​​ten dzień nigdy nie nadejdzie.

Love, który został wybrany przez Packers w pierwszej rundzie w 2020 roku, zorganizował swoją pierwszą konferencję prasową, odkąd został pierwszym rozgrywającym drużyny. Zagrał zaledwie 10 gier, z jednym startem, w ciągu trzech sezonów siedząc za Aaronem Rodgersem.

Po miesiącu powtórzenia jako MVP ligi, Rodgers podpisał trzyletnie przedłużenie z Packers 15 marca 2022 roku.

„Przyznam: myślę, że to był najtrudniejszy czas To było, kiedy ponownie podpisał Love powiedział za pośrednictwem Billa Hoopera z SI.com. „To było jak:„ Dobra, dobra, dokąd idziemy stąd? Co ja robię?’

I myślę, że usiadłem, pomyślałem sobie i po prostu wróciłem z podejściem, takim jak: „Po prostu wynośmy się stąd przy każdej możliwej okazji”. Będę w okresie przygotowawczym i kto wie, co się stanie później, więc po prostu dorośnij i spróbuj być najlepszą wersją siebie. Nie mogę kontrolować tego, co stanie się dalej, więc pozwól temu się wydarzyć”.

Love, która rzuciła 83 podania z trzema fumble i trzema przechwytami, przyznaje, że „bardzo trudno” było być cierpliwym.

Jego cierpliwość się opłaciła.

Love ma początkową pracę, kontrakt do 2024 roku i pełne wsparcie kolegów z drużyny i trenerów po podpisaniu przez Packers umowy z Rodgersa do Jets.

„Najwyraźniej chcesz być mężczyzną” – powiedziała Love. „Każdy chce być facetem. Każdy chce być na boisku i robić sztuki. Więc nie jest to łatwe, ale to była sytuacja, w której się znalazłem. Nic nie mogłem na to poradzić. Cały czas mówię: Kontroluj to, co mogę kontrolować. A wszystko, co mogę kontrolować w tej sytuacji, to to, jak radzę sobie każdego dnia, jak się uczę, jak się rozwijam i jak się przygotowuję, jeśli moje imię zostanie wywołane.

READ  Nikola Jokic dostaje techniczne uwagi po nawiązaniu kontaktu z właścicielem Suns, Mattem Ishpią w grze 4: czy może zostać zawieszony?

Packers w końcu nazwali miłość. To jego praca. To jego zespół. To jego czas.

„Zawsze głęboko wierzyłam w siebie” — powiedziała Love.