30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jerry Weber uruchomił nowy koncept sklepu w Warszawie, Polska

Niemiecki producent i sprzedawca odzieży Gerry Weber International AG uruchomił w czwartek nowy koncept sklepu Home of Gerry w Galerii Mokoto w Warszawie. Grupa modowa prowadzi obecnie w Polsce łącznie 10 sklepów. Nowoczesny sklep zaprojektowany jest w jasnych kolorach.

Angelika Schindler-Oppenhaus, prezes i dyrektor generalna, oraz Anja Hecht-Meinhardt, dyrektor zarządzająca, powitały w swoim sklepie w największym i najpopularniejszym warszawskim centrum handlowym około 40 gości.

Niemiecki producent i detalista odzieżowy Gerry Weber International AG uruchomił swój nowy koncept sklepu w Warszawie w czwartek 15 września w Galerii Mokotów. Grupa modowa prowadzi obecnie w Polsce łącznie 10 sklepów. Nowoczesny sklep zaprojektowany jest w jasnych kolorach. Gerry Weber to jedna z największych firm modowych i lifestylowych w Europie.

Schindler-Obenhaus powiedział: „Rynek międzynarodowy jest dla nas bardzo ważny. Cieszę się, że mogę tu świętować międzynarodową premierę naszego nowego konceptu sklepu. Na ulicach Warszawy można poczuć tętniące życiem i wysoką energię. tutaj kochających modę kobiet”.

Hecht-Meinhardt powiedział: „Mamy piękny, nowoczesny sklep. Sklep, który jest tak ekscytujący i elastyczny jak nasza moda. I świetny, bardzo zmotywowany zespół. Teraz czekamy na wielu wspaniałych klientów, którzy chętnie wrócą ”.

Biurko informacyjne Fibre2Fashion (KD)


READ  Kolejny samolot Iraqi Airways z migrantami wystartował z Mińska