12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeremy Sochan ze Spurs wykluczył udział w meczach towarzyskich EuroBasket 2022

Jeremy Sochan ze Spurs wykluczył udział w meczach towarzyskich EuroBasket 2022

San Antonio Spurs przybysz Jeremy Chosen Polska nie grała w przygotowaniach do EuroBasketu 2022, który ma potrwać od 1 do 18 września.

Sochan, którego matka jest Polką, znalazł się wśród 16 zawodników wymienionych na wstępnej liście Polaków. Jednak nie nadawał się do ostatnich dwóch meczów pokazowych z Ukrainą i Turcją, ponieważ czeka na odprawę ze strony Spurs. Według polskiego reportera Mateusza Ligęza.

Polska kolejna w prekwalifikacjach do EuroBasket 2025 Rozegrano 25

Zawodnicy z kontraktem muszą uzyskać zgodę swoich drużyn na udział w sankcjonowanych przez FIBA ​​wydarzeniach. Nowicjusz z Miami Heat Nikola Jovic i napastnik Oklahoma City Thunder Aleksaj Boguszewski Odmowa pozwolenia Poprzez swoje zespoły do ​​udziału w programie.

Wybrany po raz pierwszy zagrał w reprezentacji Polski juniorów na Mistrzostwach Europy FIBA ​​U16 2019. Został najmłodszym zawodnikiem, który zagra z seniorską drużyną narodową w eliminacjach FIBA ​​EuroBasket w lutym 2021 roku, zdobywając 18 punktów w wygranej z Rumunią.

Choć obóz treningowy dla większości drużyn NBA rozpoczyna się pod koniec września, nie wiadomo, jak aktywny będzie Sochan w Polsce. Reprezentacja narodowa była w kontakcie ze Spurs, gdy obie strony pracowały nad opracowaniem planu dla Sochan.

Wydarzenie da Wybranym szansę na zapisanie czasu gry w konkurencyjnym środowisku po ominięciu letniej ligi. Wyrósł jako kluczowy gracz dla Polski i może odegrać dużą rolę w drużynie w tym roku lub na przyszłych imprezach.

READ  Fairown wprowadza w Polsce zrównoważony model produktów jako usług