30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeremy Renner zostaje ranny przez okład z lodu, gdy próbuje uratować swojego siostrzeńca | film

Wypadek Jeremy’ego Rennera podczas odśnieżania miał miejsce podczas próby ratowania swojego siostrzeńca i został potrącony przez samochód po tym, jak nie zaciągnął hamulca awaryjnego.

Według raportu z wypadku z biura szeryfa Nevady, uzyskanego przez Variety, Renner użył pługów śnieżnych do wyciągnięcia ciężarówki swojego siostrzeńca ze śniegu, a po wyjechaniu bez wyregulowania hamulców próbował zatrzymać sześciotonowy pług przed zjechaniem w kierunku jego siostrzeniec.

Raport mówi: „Kiedy Renner próbował zatrzymać lub odwrócić PistenBully [snowplough] aby uniknąć zranienia [his nephew]Został wyciągnięty spod samochodu przy torze i został przejechany.”

Raport mówi, że lampka kontrolna hamulca pługa śnieżnego nie działała i że „problemy mechaniczne mogły być przyczyną tego wypadku”. Dodaje jednak, że „na podstawie naszej kontroli mechanicznej uważa się, że hamulec postojowy uniemożliwi poruszanie się PistenBully do przodu”.

Renner, który jest najbardziej znany z roli superbohatera Hawkeye’a w filmach i programach telewizyjnych Marvela, W Nowy Rok trafił do szpitala po wypadku. Doznał tępego urazu klatki piersiowej i wymagał dwóch operacji, zgodnie z oświadczeniem jego publicysty, i został zwolniony ze szpitala 16 stycznia. Renner ujawnił później w mediach społecznościowych W wyniku wypadku złamał ponad 30 kości.

READ  Megyn Kelly rozdziera TJ Holmesa i Amy Robach za romans „GMA3”.