21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeremy Renner obchodzi swoje 52. urodziny w szpitalu po wypadku spowodowanym opadami śniegu

Jeremy Renner obchodzi swoje 52. urodziny w szpitalu po wypadku spowodowanym opadami śniegu



CNN

Jeremiego Rennera Swoje 52. urodziny świętuje listem z podziękowaniami dla swojego zespołu opieki medycznej. Aktor nadal dochodzi do siebie po urazach, których doznał w wypadku z pługiem śnieżnym.

Renner napisał na jednym ze zdjęć: „Dziękuję słynnemu zespołowi intensywnej terapii medycznej za rozpoczęcie tej podróży”. Udostępnij to na jego historii na Instagramie. Ujęcie przedstawia aktora na szpitalnym łóżku, otoczonego przez lekarzy.

Piątkowy post jest trzecią aktualizacją, którą Renner udostępnił od czasu hospitalizacji. Przeszedł dwie operacje z powodu ostrych obrażeń klatki piersiowej i kości po tym, jak został zmiażdżony przez pług śnieżny w Nowy Rok w pobliżu jego domu w Nevadzie. Gwiazda Marvela odśnieżała prywatny podjazd, kiedy doszło do wypadku, powiedział wcześniej jego publicysta CNN.

Renner udostępnił również krótki film, na którym fani tańczą do piosenki 50 Centa In Da Club, aby życzyć mu Wesołych Świąt, dziękując im za „Christmas Love”.

Kilku innych aktorów również wysłało Rennerowi życzenia urodzinowe. „Wszystkiego najlepszego dla jednego z najtwardszych facetów, jakich znam” – napisał Chris Evans w swojej relacji na Instagramie ze zdjęciem Rennera. Przesyłam dużo miłości w twoją stronę.

Szeryf hrabstwa Washoe, Darren Balaam, powiedział na konferencji prasowej we wtorek, że ratrak Rennera, zmotoryzowana maszyna używana do usuwania śniegu, zaczął toczyć się, gdy Renner nie siedział na miejscu kierowcy. Balaam powiedział, że został ranny, próbując dostać się z powrotem do maszyny. Członkowie rodziny Rennera byli z nim, gdy został ranny.

Władze otrzymały telefon pod numer 911 w sprawie incydentu w Nowy Rok. Autostrada została zamknięta z powodu surowej zimy. Ze względu na trudną pogodę Renner jest transportowany helikopterem do szpitala.