22 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jedenaście polskich odnowiło prawa do Serii A

Serie A DIM będzie oferować widzom Eleven Sports na żywo i wyłącznie w Polsce przez kolejne trzy lata.

Jest to zgodne z umową ratyfikowaną przez Inbrand, wyłącznego międzynarodowego partnera Serie A zajmującego się prawami medialnymi. Oprócz meczów na żywo Eleven Poland zaprezentuje w swoim studio najnowsze wiadomości z Serie A oraz cele Eleven Cole Live i Eleven Cole.

Komentując rozwój, Eleven Poland MD, Christophe Swirkeel, powiedział: „Włoski futbol był w centrum naszego programu od momentu uruchomienia w 2015 roku i cieszymy się, że możemy nadal służyć fanom Serie A przez kolejne trzy sezony. Nie możemy się doczekać, aby w nadchodzących latach dostarczyć fanom więcej wysokiej jakości piłki nożnej, ponieważ niektórzy z najlepszych polskich piłkarzy wystąpią w wielu kultowych klubach i turniejach Serie A i ligi ”.

Guillum Collard, dyrektor ds. nabywania praw w Leven Group, dodał: „Cieszymy się, że możemy zawrzeć tę umowę i będziemy nadal chronić polską publiczność Leven przez kolejne trzy lata. Eleven Group ma długą historię współpracy z Serie A, a ta umowa dodatkowo wzmacnia nasze partnerstwo.”

Jedenaście polskich ma prawa do Serie A od pierwszego uruchomienia w 2015 roku.

READ  Spektakl sceniczny „Żydowski pies” przenosi widzów do Polski 1945 roku oczami psa