9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jeden z najlepszych budżetowych telewizorów do gier na PS5 lub Xbox Series X jest w sprzedaży w ten Czarny piątek

Jeden z najlepszych budżetowych telewizorów do gier na PS5 lub Xbox Series X jest w sprzedaży w ten Czarny piątek

Jeśli szukasz wysokiej jakości, przyszłościowego telewizora do gier, ale chcesz utrzymać budżet poniżej 1000 USD, spójrz na telewizor z serii TCL 6. Ma wszystkie technologie, których potrzebujesz w telewizorze do gier obecnej generacji, aby pasowały do ​​konsoli PS5 lub Xbox Series X, a także świetnie sprawdza się jako telewizor HDR. Best Buy ma 65-calowy model za 599,99 USD (zwykle 1000 USD), co jest najniższą ceną, jaką widzieliśmy, jest o 200 USD tańsze niż to, co widzieliśmy podczas wczesnej sprzedaży Amazon w Czarny piątek w październiku.

65-calowy telewizor TCL 6-Series 4K Mini LED QLED za 599,99 USD

HDMI 2.1 dla 4K przy 120 Hz

Powodem, dla którego TCL R646 jest o wiele tańszy w porównaniu z innymi telewizorami o podobnych specyfikacjach, jest to, że jest to model 2021. Istnieje wersja 2022 (R655), ale jest znacznie trudniejsza do znalezienia i znacznie droższa. TCL R646 jest z czego dumny Mini panel z kropkami kwantowymi (QLED) Z pełnym podświetleniem LED i 240-strefowym przyciemnianiem lokalnym, a także szeroką gamą kolorów. To czyni go doskonałym telewizorem HDR, zwłaszcza że obsługuje Dolby Vision, HDR10, HDR10 + i HLG.

Co jest dobrego w „Mini LED”, „QLED” i „Local Dimming”?

Panel QLED pozwala temu telewizorowi zachować mocne odcienie kolorów i dobry zakres dynamiki nawet przy ekstremalnych poziomach jasności. Lokalne przyciemnianie pozwala różnym strefom przyciemniać lub rozjaśniać niezależnie od siebie, dzięki czemu telewizor zręcznie radzi sobie ze scenami, w których jednocześnie pojawiają się najjaśniejsza biel i najciemniejsza czerń. Panele Mini LED pozwalają na dokładniejsze lokalne ściemnianie, ponieważ strefy sterowania są mniejsze i liczniejsze. Podczas gdy zwykły telewizor LCD z lokalnym przyciemnianiem może mieć do 100 stref przyciemniania, TCL R66 może pochwalić się aż 240 strefami.

READ  Netflix ogranicza oglądanie gier wideo do następnego rozdziału w miarę zwalniania wzrostu

Dlaczego jest to dobry telewizor do gier?

TCL R646 ma na uwadze graczy. Ma natywny panel 120 Hz i wejścia HDMI 2.1. Oznacza to, że może obsługiwać rozdzielczość 4K przy 120 Hz na konsolach PS5 i Xbox Series X oraz komputerach do gier wyposażonych w RTX z serii 30. TCL R646 obsługuje również zmienną częstotliwość odświeżania (VRR), która jest wersją technologii adaptacyjnej synchronizacji tego telewizora, a także tryb opóźnienia Auto Low Latency (ALLM), w którym telewizor automatycznie przełącza się na mniejsze opóźnienie po wykryciu gry.

Jakiego inteligentnego interfejsu używasz?

Seria TCL 6 z 2021 r. jest również na tyle nowa, że ​​ma certyfikat Google TV w zakresie korzystania ze smart TV. Google TV to zdecydowana aktualizacja starego interfejsu Android TV i działa tak samo jak Fire TV lub Apple TV, tym bardziej, jeśli używasz telefonu lub tabletu z Androidem.

Szukasz więcej rabatów? Rzuć okiem na najlepsze wczesne oferty telewizyjne w Czarny piątek, aby uzyskać więcej wyprzedaży w Czarny piątek.