15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jaylen Brown, Jayson Tatum przypisują fanom Celtics energię z Game 7 w TD Garden

Jaylen Brown, Jayson Tatum przypisują fanom Celtics energię z Game 7 w TD Garden

Moc pojawiła się w TD Garden podczas niedzielnego meczu 7 przeciwko Philadelphia 76ers.

Gwiazda Boston Celtics, Jaylen Brown, zawołał fanów po 6. meczu, opisując energię na arenie jako „w najlepszym razie w porządku” podczas play-offów w 2023 roku.

„Chcę, żebyś przyszedł z energią”, powiedział Brown, „ponieważ będziemy potrzebować każdej jej części”. „Żadnych wymówek. Potrzebujemy wszystkich. Więc dzwonię do was. Upewnijmy się, że park jest gotowy”.

Fani C usłyszeli wiadomość Browna głośno i wyraźnie.

Celtics Talk POSTGAME POD: Gra MONSTER 7 Jaysona Tatuma prowadzi Celtics do ataku na Sixers | Słuchaj i subskrybuj

Atmosfera TD Garden była vintage przez całą grę. Publiczność była znacznie większa niż na jakimkolwiek innym meczu w tym sezonie. Wiwaty były ogłuszające, a fani byli na nogach od pierwszej końcówki do końcowego brzęczyka.

Brown przypisał fanom, że odpowiedzieli na jego wezwanie energią, którą mógł nakarmić drużynę.

„Zaprosiłem park na ostatnią grę. Sposób na walkę” – powiedział Brown po wygranej 112-88. „Energia w budynku przechodziła przez dach. To było niesamowite.

„Wszyscy, którzy byli w budynku, każdy, kto kibicował Celtics, czuję, że mogliśmy poczuć tę energię dziś wieczorem i zdecydowanie została ona przeniesiona. Więc zdecydowanie będziemy potrzebować trochę więcej tej energii w przyszłości. To było zabawa. To było świetne środowisko do koszykówki”.

Jason Tatum, który swoim 51-punktowym występem wprowadził tłum w szał, podzielał odczucia Browna.

„Muszę bardzo podziękować fanom. Potrzebowaliśmy tego” – powiedział. „To prawdopodobnie najgłośniejszy dźwięk w parku od roku. I podsyciliśmy tę energię. To naprawdę nam pomogło. Będziemy jej potrzebować przez resztę drogi”.

Tatum został zapytany, co dla niego osobiście znaczy tłum.

25-latek odpowiedział: „Nie mogę tego wystarczająco wyrazić, prawdziwa miłość, którą czuję od tłumu. Byłem tu przez całą moją karierę. Czuję, że obejmują mnie jak jednego z moich, a to oznacza bardzo.”

READ  Aaron Rodgers, Russell Wilson zmieniają rynek QB: oto, co dwa główne ruchy oznaczają dla zespołów, które wciąż szukają

Oczekuje się, że fani Celtics wywołają poruszenie podczas finałów Konferencji Wschodniej, które po raz drugi z rzędu zmierzą się z Miami Heat. Mecz 1 zaplanowano na środę o 20:30 ET w TD Garden.

Możesz zobaczyć pełny harmonogram Celtics-Heat ECF tutaj.