6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jane Fonda powiedziała, że ​​była „całkowitą gwiazdą” i „naprawdę osłabła” w kolanach, kiedy pracowała z Tomem Bradym w latach 80-tych dla Bradys.

Jane Fonda i Rita Moreno na premierze filmu 80 dla Brady’ego podczas 34. dorocznego pokazu Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Palm Springs, 6 stycznia 2023 r.Vivian Killilea/Getty Images dla Międzynarodowego Towarzystwa Filmowego w Palm Springs

  • Legendarna aktorka Jane Fonda powiedziała, że ​​podczas pracy z gwiazdą NFL, Tomem Bradym, nabawiła się „słabych” kolan.

  • Fonda zagrał w 80 dla Brady’ego, o grupie przyjaciół, którzy wybierają się na Super Bowl 2017 i spotykają Brady’ego.

  • Fonda i inne gwiazdy Lily Tomlin, Sally Field i Rita Moreno zachwycali się Bradym podczas piątkowej premiery filmu.

Legendarna aktorka i aktywistka, Jane Fonda, powiedziała, że ​​była „absolutnie zachwycona” pracą z gwiazdą piłki nożnej Tomem Bradym na 80 dla Brady.

„Moje kolana były naprawdę słabe, kiedy wszedł do przyczepy”, powiedział 85-letni Fonda podczas premiery komedii w Palm Springs w Kalifornii w piątek. Reporter z Hollywood. „Jestem pod wrażeniem tego rodzaju umiejętności. Kiedy ktoś jest najlepszy na świecie w tym, co robi, musisz to szanować i szanować. Po prostu byłem zachwycony”.

Według THR „80 for Brady” opowiada historię grupy przyjaciół — granych przez Fondę, Lily Tomlin, Sally Field i Ritę Moreno — którzy wybierają się na Super Bowl 2017, aby spotkać się z Bradym.

Aktorki miały tylko miłe słowa dla legendarnego rozgrywającego, który nie mógł uczestniczyć w piątkowej premierze, podczas gdy on i Tampa Bay Buccaneers przygotowywali się do meczów NFL.

Fonda powiedział o Bradym: „Był słodki i przyziemny, w co trudno uwierzyć, biorąc pod uwagę, jak dobry jest w tym, co robi, ale to prawda. Był też miły i delikatny”.

Tomlin dodał, że 45-letni Brady był „dobrym aktorem” oraz „bardzo przystojnym i przyziemnym”, podczas gdy Field dodał, że „oczywiście aktorem” według The Hollywood Reporter.

Brady odwzajemnił komplementy poprzedni wywiad z portem.

READ  Gwiazda X Factor, Tom Mann „rozbita”, gdy narzeczona Danielle Hampson umiera w dniu ślubu

„Znaleźliśmy najbardziej niesamowite aktorki” – powiedział wówczas Brady. „Lily, Jane, Rita i Sally. Naprawdę ożywiły to. Pod koniec dnia wspaniale było oglądać, jak grają i oglądać, jak występują”.

Przeczytaj oryginalny artykuł na od środka