20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jakie pytania zadaje się milionerom w Polsce, Niemczech, Stanach Zjednoczonych i innych krajach?

24 września spotkaliśmy się do czwartego Milioner Polska wersja programu. Jacek Ivasko poruszył kwestię początku drugiego tysiąclecia, czyli bohaterki legi. Jak pisaliśmy w artykule na PL, dzięki temu został czwartym zwycięzcą języka polskiego. Milionerzy.

Kto chce być milionerem?Oryginalna wersja była emitowana na antenie ITV z Wielkiej Brytanii od 1998 do 2014 roku i powróciła w maju 2018 roku. Od pierwszej odsłony serialu 23 lata temu lokalne edycje pojawiły się w ponad 100 krajach na całym świecie, a podczas imprezy sportowej powstał film. – Pies slumsów. Milioner z ulicy (Zdobył 8 Oscarów) Brytyjski sąd był zamieszany w spisek mający na celu wyłudzenie 11 milionów dolarów i wyłudzenie pieniędzy od jednego z uczestników.

Milionerzy Ile osób odpowiedziało na ostatnie pytanie?

Dane, które można znaleźć w Internecie, pokazują około 327 osób, które były w stanie odpowiedzieć na ostatnie pytanie w teleturnieju. Jest 13 zwycięstw w USA, 6 zwycięstw w Wielkiej Brytanii, 19 zwycięstw w Danii i 27 zwycięstw w Austrii, jednak nie zawsze jest to milionowa nagroda i popularne odcinki. Spośród 38 przebojów w japońskiej wersji serialu popularna edycja dla dzieci w wieku 8 i 6 miesięcy Mana Ashita odpowiedziała na wszystkie pytania i zdobyła pierwszą nagrodę w wysokości 1 000 000 jenów.

Czas sprawdzić swoje umiejętności. W poniższej galerii znajdziesz ponad milion pytań z całego świata. Na ilu z nich możesz odpowiedzieć?

Milionerzy – Pytania do „milionów” na świecie