30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jak oglądać koronację króla Karola w USA i kiedy się zaczyna

Jak oglądać koronację króla Karola w USA i kiedy się zaczyna

Londyn (CNN) Królewscy fani z całego świata gromadzą się już na ulicach Londynu, ubrani w domowej roboty flagi, korony i regalia. Stolica Wielkiej Brytanii będzie wypełniona po brzegi w sobotę, kiedy to mają świętować setki tysięcy osób Koronacja króla Karola IIIUstawił ścieżkę wychodzącej z niej procesji Pałac Buckingham Do opactwo Westminsterskie I z powrotem.

Ale co z tymi, którzy nie przeszli wędrówki przez staw?

Nie martw się, ponieważ CNN będzie relacjonować wszystko i nie przegapisz ani jednej chwili, choć być może będziesz musiał wcześniej ustawić alarm.

Specjalna relacja CNN będzie emitowana od 10:00 do 17:00 czasu londyńskiego (5:00 do 12:00 ET) 6 maja, a sama ceremonia rozpocznie się o 11:00 (6:00 ET).

Po ceremonii nowo koronowany król Karol i królowa Camilla pojadą do Pałacu Buckingham powozem Gold State, którym od 1831 r. odbywa się każda koronacja, któremu towarzyszyć będzie wielka procesja i parada brytyjskiego monarchy.

Następnie pojawią się na balkonie pałacu wraz z członkami rodziny królewskiej i będą oglądać 60 samolotów, co ma zająć sześć minut.

Jeśli nie masz telewizji kablowej, BBC America pokaże również wydarzenia dnia na żywo od 11:00 do 15:00 czasu londyńskiego (od 6:00 do 10:00 ET) na stronie internetowej BBC News lub w aplikacji informacyjnej.

Subskrybuj wiadomości Royal CNNcotygodniowa publikacja, która przedstawia wewnętrzne ścieżki rodziny królewskiej, to, co robi publicznie i co dzieje się za murami pałacu.

READ  Zaraziłem się po tym, jak pozwoliłem fanom podnieść kciuk do mojego oka po śmierci Game of Thrones