9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

iPhone 14 Pro i Pro Max mogą wreszcie mieć zawsze włączony wyświetlacz

iPhone 14 Pro i Pro Max mogą wreszcie mieć zawsze włączony wyświetlacz

Apple może wreszcie pokazać zawsze włączony wyświetlacz na iPhonie 14 Pro i Pro Max. według raport z BloombergMark GormanApple może wprowadzić tę funkcję w iOS 16, dzięki czemu iPhone może wyświetlać ograniczoną ilość informacji, nawet gdy jest zablokowany.

Gurman twierdzi, że tryb Always On dla iPhone’a może działać podobnie do tego, w jaki działa Apple Watch Series 5 Co więcej – iPhone 14 Pro i Pro Max zmniejszą liczbę klatek na sekundę na ekranie blokady z włączonym trybem Always On, co pozwoli im oszczędzać energię, gdy ekran jest nadal włączony. Nie jest jasne, czy nowy iPhone będzie używał tego samego Niskotemperaturowy polikrystaliczny tlenek (LTPO) Apple korzysta z najnowszych modeli zegarków. Te energooszczędne wyświetlacze odgrywają dużą rolę w prawidłowym działaniu trybu Always On, ponieważ są zaprojektowane tak, aby zapobiegać zużywaniu przez urządzenia zbyt dużej ilości energii.

W zeszłym roku analitycy przewidzieli, że iPhone 13 będzie wyposażony w wyświetlacz LTPO Dla mnie Włącz zawsze na wyświetlaczu. Wiele urządzeń z Androidem obsługuje już tryb Always On — i to od wielu lat. na siebie Na przykład urządzenia Samsungzawsze włączony wyświetlacz może pokazywać godzinę, poziom naładowania baterii, widżety i nie tylko, a wszystko to, gdy telefon jest wyłączony.

Gurman spodziewa się, że iOS 16 będzie miał podobną funkcjonalność, w tym tapety z „funkcjami podobnymi do gadżetów”. Zawsze włączony wyświetlacz nie jest jedyną funkcją, która ma być dostępna wyłącznie dla iPhone’a 14 Pro i Pro Max, jak sugerują poprzednie przecieki Apple może dołączać nowy chip A16 tylko do dwóch urządzeń premium.

Apple ma zamiar ogłosić szereg innych zmian na zamkniętej konferencji Worldwide Developers Conference (WWDC) 6 czerwca. Zgodnie z wcześniejszymi oczekiwaniami, Gurman uważa, że ​​Apple może zaoferować ulepszone funkcje okien i wielozadaniowości na iPadzie. cytuje Wyniki od programisty Steve’a Troughtona-Smitha, który niedawno odkrył, że Apple może pracować nad funkcją, która umożliwi użytkownikom swobodne zmienianie rozmiaru okien. Apple może również naprawić niektóre ze swoich aplikacji – oprócz dodania nowych funkcji audio do Wiadomości, Gurman oczekuje, że Apple zmieni menu Preferencje systemowe, aby bardziej przypominało aplikację Ustawienia na iOS.

READ  Biuro szeryfa hrabstwa Oakland wydaje ostrzeżenie dotyczące Apple iPhone NameDrop

Mając nieco ponad tydzień do WWDC, nie będziemy musieli dłużej czekać, aby zobaczyć, ile z tych prognoz się spełni.