26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Inwestorzy wycofali 140 milionów dolarów z transakcji fuzji z Trump TruthSocial

Inwestorzy wycofali 140 milionów dolarów z transakcji fuzji z Trump TruthSocial

  • Ostateczny termin zawarcia umowy Digital World, aby uzyskać od Donalda Trumpa Truth Social, minął 20 września.
  • Inwestorzy wycofują się z planowanych zobowiązań do 140 milionów dolarów, wynika z dokumentów SEC.
  • Reuters poinformował, że inwestorzy Sabby Management wycofali się, wycofując 100 milionów dolarów.

Inwestorzy wycofują się ze zobowiązań do zainwestowania w spółkę, która planowała połączyć się z platformą Donald Trump Truth Social.

Digital World Acquisition powiedział „pusty wybór” w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd kaucja W piątek niektórzy zwolennicy wypłacili łącznie 139 milionów dolarów, które planowali przeznaczyć na transakcję. Digital World ogłosił wcześniej zobowiązania finansowe w wysokości 1 miliarda dolarów.

Inwestorzy, którzy podpisali umowę około rok temu, mogli się wycofać, jeśli nie została ona sfinalizowana do 20 września.

Inwestorzy, którzy wycofali się z dokumentów, nie zostali ujawnieni, ale Reuters wspomniany Że wycofał się Sabby Management, który planował wyłożyć 100 milionów dolarów.

Źródła poinformowały agencję prasową, że więcej inwestorów może również wycofać swoje zobowiązania teraz, gdy minął termin, i czekać na korzystniejsze warunki oferowane przez Digital World.

Firma walczyła o zamknięcie fuzji Truth Social i wcześniej Zrzuć to na SEC opóźnić transakcję w ramach dochodzeń karnych i cywilnych.

Ruszyła Komisja Papierów Wartościowych i Giełd Sprawdź ofertę w czerwcu o możliwości, że Trump Media i Digital World prowadziły dyskusje przed uruchomieniem w zeszłym roku spółki zajmującej się przejęciem specjalnego przeznaczenia (Spac) bez informowania organu nadzoru.

W rezultacie menedżerowie Digital World Otrzymano wezwanie do sądu W czerwcu wielkie jury w południowym dystrykcie Nowego Jorku.

Świat cyfrowy ma Miałem ciężki czas Uzyskując wystarczającą zgodę akcjonariuszy na połączenie, może być zmuszony do likwidacji i zwrotu środków inwestorów, jeśli transakcja nie zostanie zakończona. Na początku tego miesiąca poinformował, że przedłużył termin realizacji o trzy miesiące.

READ  Sprzedaż mieszkań na Manhattanie spada w czwartym kwartale, a pośrednicy obawiają się zamrożenia rynku

Sabby Management i Trump Media and Technology Group nie odpowiedziały natychmiast na prośbę Insidera o komentarz.