28 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Inwestorzy uciekający z firmy planującej fuzję z Truth Social podają ją do publicznej wiadomości

Inwestorzy uciekający z firmy planującej fuzję z Truth Social podają ją do publicznej wiadomości

Jest więcej złych wiadomości dla firmy, z którą masz się połączyć Donald Trump’s prawda społeczna Upubliczniając: Inwestorzy zaczynają skakać na wodzy.

W Zgłoszenie do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd W piątek inwestorzy wycofali zobowiązania w wysokości 139 mln USD z 1 mld USD wcześniej ogłoszonej przez firmę.

Więcej prawdopodobnie nadejdzie. Inwestorzy, którzy zgodzili się wyłożyć środki blisko rok temu, mogą teraz zrezygnować ze swoich zobowiązań, ponieważ Digital World nie dotrzymał terminu 20 września Aby zintegrować się z Prawdą Społeczną.

DWAC jest Wydłużenie czasu trwania transakcji o trzy miesiące Po tym, jak akcjonariusze odmówili przyjęcia ich oferty na przedłużenie o 12 miesięcy. Ale inwestorzy wciąż mogą się powstrzymywać.

To tylko najnowsze wydanie Digital World and the Truth Social.

W zeszłym miesiącu skarżył się na to duży sprzedawca Prawda jest taka, że ​​rachunki socjalne nie są opłacane. Jeden z głównych operatorów hostingowych powiedział prawda społeczna Są winni około 1,6 miliona dolarów w ramach zobowiązań umownych, roszczenie wskazujące, że finansowanie operacji jest w “Wielki bałaganFox Business News wspomniany.

W kolejnej porażce, Truth Social’s Odmowa zgłoszenia znaku towarowego w zeszłym miesiącu, ponieważ jego nazwa była bardzo podobna do innych operacji.

Prawda społeczna nie była siłą obezwładniającą, na którą liczyli niektórzy inwestorzy. Platforma społecznościowa jest w dużej mierze forum dla Trumpa, który często zamieszcza autopromocyjne wiadomości i retweetuje artykuły z prawicowych mediów, które go chwalą każdego dnia.

Najczęściej odpowiedzi na komentarze obejmują konspiracje QAnon, wzmocnienia pro-Trump i anty-TrumpJoe Biden memy i żenujące komentarze, takie jak: „Oda do największego prezydenta wszech czasów”.

Trump uruchomił Truth Social po tym, jak został usunięty z Twittera w wyniku zamieszek 6 stycznia 2021 r. na Kapitolu Stanów Zjednoczonych. Trump korzysta z platformy, tak jak z Twittera – do atakowania wrogów, narzekania, że ​​był represjonowany i fałszywie upierał się, że wygrał wybory prezydenckie w 2020 roku.

W zeszłym miesiącu świat cyfrowy ostrzegał w SEC . depozyt to jest Malejąca popularność Trumpa może zaszkodzić biznesowi. W zgłoszeniu wskazano, że sukces Truth Social zależy od „reputacji i popularności” zmaltretowanego śledztwa Trumpa, który kieruje Trump Media and Technology Group, która jest właścicielem i operatorem platformy mediów społecznościowych.

„Aby odnieść sukces, TMTG będzie potrzebowało milionów tych osób do zarejestrowania się i regularnego korzystania z platformy TMTG” – ostrzega rejestr. Jeśli prezydent Trump staje się mniej popularny Albo, że istnieją dalsze kontrowersje, które szkodzą jego wiarygodności lub chęci ludzi do korzystania z powiązanej z nią platformy, „planowana fuzja z Digital World może ucierpieć” – ostrzegła.