30 czerwca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Inwestor kryptowalut, który przewidział krach Bitcoin poniżej 30 000 USD, mówi, że Bitcoin osiągnie nowy niski poziom — oto jego cele

Inwestor kryptowalut, który przewidział krach Bitcoin poniżej 30 000 USD, mówi, że Bitcoin osiągnie nowy niski poziom — oto jego cele

Strateg kryptowalut i ściśle śledzony trader ostrzegają posiadaczy bitcoinów, że bitcoin jest gotowy do osiągnięcia nowego 52-tygodniowego minimum.

pseudonim handlarz capo Mówi Jego 322 300 obserwujących na Twitterze śledzi jego kolejną wyprzedaż na horyzoncie dla Bitcoina, ponieważ rynki kryptowalut nadal wykazują oznaki słabości.

„Prawie cały rynek z wyjątkiem BTC ustanowił nowe minimum po wczorajszym odbiciu, co wskazuje, że w rzeczywistości była to pułapka na byki. Nowe nadchodzące minimum BTC.”

W ciągu ostatnich siedmiu dni Bitcoin Udało mu się handlować powyżej 28 400 USD, nieco powyżej 52-tygodniowego minimum wynoszącego 26 910 USD. Capo ostrzega jednak, że obszar wsparcia około 28 000 USD wykazuje oznaki wyczerpania popytu, ponieważ BTC powracał do poziomu cen sześć razy w krótkim czasie.

— Nie ma tu nic do góry. To wsparcie nie potrwa długo”.

źródło: Kapo / Twitter

Gdy Bitcoin otrzyma natychmiastowe wsparcie, Capo spodziewa się gwałtownego spadku do niedźwiedziego celu rynkowego wynoszącego 21 000-23 000 USD.

„BTC”.

obrazek
źródło: Kapo / Twitter

Na początku tego miesiąca strateg kryptograficzny dokładnie przewidział, że Bitcoin właśnie to zrobi Wyjść Kluczowy psychologiczny poziom cenowy 30 000 $ i oświadczenie Jego teza o tym, dlaczego uważa, że ​​BTC prawdopodobnie wydrukuje się do nowego rocznego minimum.

BTC – kilka powodów, dla których wierzę, że w nadchodzących dniach zobaczymy nowe dołki:

BTC przełamał obszar wsparcia 30 000 $, który był głównym celem zwyżkowej ścieżki. To jest obszar, a nie poziom. Ich cena waha się od 29 000 do 31 000 USD, wszystkie knoty są zajęte. Teraz ten obszar jest testowany jako opór”.

Capo podkreśla również, że bitcoin upadł z flagi niedźwiedzia i jest teraz w drodze do niedźwiedziego celu rynkowego.

„Minimalny cel dla flagi niedźwiedzia nie został jeszcze osiągnięty na 23 000. Możesz to również zobaczyć na altcoinach, gdzie niektóre z kluczowych celów nie zostały jeszcze osiągnięte.”

obrazek
źródło: Kapo / Twitter

sprawdzać ruch cen

Nie przegap szansy – Subskrypcja Otrzymuj zaszyfrowane alerty e-mail dostarczane prosto do Twojej skrzynki odbiorczej

Podążaj za nami ŚwiergotA Facebook A kabel

Przeglądaj Codzienna mieszanka Hodel

nbsp

Sprawdź najnowsze nagłówki wiadomości

READ  Mówi się, że CNN Plus przyciąga mniej niż 10 000 widzów dziennie

Zastrzeżenie: Opinie wyrażone w The Daily Hodl nie są poradami inwestycyjnymi. Inwestorzy powinni dołożyć należytej staranności przed dokonaniem jakichkolwiek ryzykownych inwestycji w bitcoiny, kryptowaluty lub aktywa cyfrowe. Pamiętaj, że Twoje przelewy i transakcje są na własne ryzyko, a wszelkie straty, które możesz ponieść, są Twoim obowiązkiem. The Daily Hodl nie zaleca kupowania ani sprzedawania żadnych kryptowalut ani aktywów cyfrowych, a The Daily Hodl nie jest doradcą inwestycyjnym. Należy pamiętać, że The Daily Hodl zajmuje się marketingiem afiliacyjnym.

Polecany obraz: Shutterstock / Krit Suppaudom