14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

IndyCar i Fox Sports ogłaszają historyczną umowę dotyczącą praw medialnych

IndyCar i Fox Sports ogłaszają historyczną umowę dotyczącą praw medialnych

WSZYSTKIE WYŚCIGI SERII NTT INDYCAR 2025 NA ŻYWO W FOX

Umowa obejmuje szeroki, wieloplatformowy zasięg wyścigu Indy 500 W całej rodzinie sieci FOX Sports

13 czerwca firmy INDYCAR i FOX Sports ogłosiły nowy, ekskluzywny stadion dla serii NTT INDYCAR oraz kultowego Indianapolis 500 prezentowanego przez Gainbridge od 2025 r. Nowa umowa dotycząca praw medialnych zapewnia ogromny i bezprecedensowy wzrost widoczności wiodących w Ameryce Północnej wyścigów na otwartych kołach seria, z W każdym wyścigu 2025 Jest emitowany na antenie FOX i dostępny w aplikacji FOX Sports. FOX Deportes zapewni ekskluzywne relacje telewizyjne w języku hiszpańskim, a harmonogram zostanie ogłoszony w późniejszym terminie.

FOX będzie także transmitował kwalifikacje do Indy 500 w sobotę i niedzielę, zwiększając łączną liczbę okien transmisji do 19, Rekord serii NTT INDYCAR. INDYCAR stanie się jedynym wiodącym sportem motorowym w Stanach Zjednoczonych, który będzie miał wyłączną transmisję wszystkich swoich wyścigów w głównej sieci telewizyjnej.

„To oznacza niezrównaną ekspozycję i niezrównaną szansę rozwoju dla najbardziej konkurencyjnego i rozrywkowego sportu motorowego na świecie” – powiedział Mark Miles, dyrektor generalny INDYCAR. „FOX Sports to w pełni zaangażowany partner, gotowy zapewnić wciągające i innowacyjne technologicznie relacje milionom fanów w całym kraju, jednocześnie kompleksowo promując INDYCAR na wszystkich swoich platformach”.

„Dodanie kultowego Indianapolis 500 i wprowadzenie całej serii NTT INDYCAR do oferty FOX Sports idealnie wpisuje się w nasz model współpracy z największymi wydarzeniami sportowymi i najlepszymi w swojej klasie markami” – powiedział Eric Shanks, dyrektor generalny i producent wykonawczy FOX Sports . „Jesteśmy zaszczyceni możliwością bycia nowym miejscem transmisji „Najwspanialszego spektaklu w wyścigach”, niezwykle wyjątkowego wydarzenia dla wszystkich w FOX Sports”.

Sezon 2025 NTT INDYCAR Series rozpoczyna się Grand Prix Firestone w St. Petersburgu w niedzielę 2 marca, a kończy Grand Prix Big Machine Music City w niedzielę 31 sierpnia. Odbędzie się ono w niedzielę, 25 maja. Pełny harmonogram zawodów NTT INDYCAR Series został opublikowany dzisiaj i można go obejrzeć tutaj.

READ  Manchester United uzgodnił osobiste warunki z Rasmusem Hooglundem, ale nie jest bliski uzgodnienia kwoty z Atalantą

Relacja z dnia wyścigu Indianapolis 500 będzie obszerna dla fanów w całym kraju, z pięciogodzinnym oknem na stacji FOX poświęconym „Największemu spektaklowi w wyścigach”. Indy 500 to największa na świecie jednodniowa impreza sportowa organizowana corocznie, przyciągająca ponad 300 000 widzów na kultowy tor Indianapolis Motor Speedway.

Dzięki tej wciągającej współpracy wszystkie sesje treningowe i kwalifikacyjne serii NTT INDYCAR będą transmitowane w telewizji kablowej na kanałach FS1 i FS2. Większość wyścigów INDY NXT by Firestone będzie również transmitowana na FS1, przy czym FS2 zapewni dodatkową transmisję z dodatkowych wyścigów.

Ta wiadomość nadeszła po ciągłym rozwoju i dynamice INDYCAR, który odnotował zwiększoną frekwencję w całym swoim harmonogramie, znaczny wzrost partnerstwa marek i rekordowe wskaźniki na platformach cyfrowych.

Dodatkowe ogłoszenia, w tym dotyczące talentów występujących na antenie, zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Harmonogram IndyCar na 2025 rok

(Wszystkie wyścigi są wydarzeniami, za które można zdobyć punkty; wszystkie weekendy obejmują wyścigi NTT INDYCAR SERIES i INDY NXT by Firestone, chyba że zaznaczono inaczej.)

data

Ścieżka

sieć

Niedziela, 2 marca

Ulice Sankt Petersburga

lis

Niedziela 23 marca

Klub termalny*

lis

Niedziela 13 kwietnia

Ulice Long Beach*

lis

Niedziela, 4 maja

Barber Motorsport Park

lis

Sobota 10 maja

Tor żużlowy Indianapolis Motor Speedway^

lis

Niedziela 25 maja

Indianapolis 500 nr 109 Prezentowane przez Gainbridge*

lis

Niedziela, 1 czerwca

Ulice Detroit

lis

Niedziela 15 czerwca

Globalny tor wyścigowy technologii

lis

Niedziela, 22 czerwca

Sposób Ameryki

lis

Niedziela 6 lipca

Kurs samochodów sportowych w środkowym Ohio

lis

Sobota 12 lipca

Iowa Speedway 1

lis

Niedziela 13 lipca

Tor wyścigowy Iowa Motor Speedway 2*

lis

Niedziela 20 lipca

ulice Toronto*

lis

Niedziela 27 lipca

Tor wyścigowy WeatherTech Laguna Seca+

lis

Niedziela 10 sierpnia

Międzynarodowy tor wyścigowy w Portland

lis

Niedziela 24 sierpnia

Mila Milwaukee

lis

Niedziela 31 sierpnia

Superspeedway w Nashville

lis

READ  Gwiazda UConn, Adama Sanogo, odszedł, aby kontynuować karierę w NBA

*-Brak wyścigu INDY NXT organizowanego przez Firestone

^ – INDY NXT od Firestone doubleheader 9-10 maja

+ — INDY NXT kontra Doubleheader Firestone, 26-27 lipca