15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Indie pokonały Polskę 8:2 w ćwierćfinale mistrzostw świata juniorów w hokeju na lodzie z Belgią.

Sanjay Kumar, Arijeet Singh Handel i Sudeep Sirmako zdobyli gola, aby pomóc obrońcom tytułu Indie pokonać Polskę 8-2 i awansować do ćwierćfinału Pucharu Świata Juniorów w hokeju FIH w sobotę.

Po zdobyciu hat-tricka w pierwszych dwóch meczach wicekapitan Sanjay (4., 58.) nadal strzelał dla Indii, podczas gdy Handel (8., 60.) również zanotował swoje nazwisko po strzeleniu hat-tricka w meczu z Kanadą. Arkusz wyników. Sirmako (24., 40.) przyczynił się do zwycięstwa zespołu, a Uttam Singh (34.) i Shardanand Tiwary (38.) strzelili kolejne bramki w meczu grupy B. Polacy strzelili obie bramki w czwartej i ostatniej kwarcie dzięki Wojciechowi Rudkowskiemu (50.) i Robertowi Pavlovowi (54.).

Indie zmierzą się teraz z Belgią, która zajmie drugie miejsce w ćwierćfinale 1 grudnia. Po tym, jak obaj zdobyli po siedem punktów, Belgia pokonała Malezję różnicą bramek.

Po szokującej porażce 4-5 z Francją w meczu otwarcia turnieju Indie pokonały Kanadę 13-1 w drugim meczu grupowym. W ostatnim meczu grupowym z Polską Hindusi zaczęli od miejsca, w którym w czwartek zakończyli mecz z Kanadą i od początku wywierali presję na polską bramkę.

Ich wysiłki opłaciły się w czwartej minucie meczu, kiedy gwiazdor Sanjay Sanjay strzelił siódmego gola w meczu, ponownie z rzutu rożnego. Indyjscy gracze byli agresywni i cztery minuty później podwoili przewagę, wykonując kolejny karny rzut rożny, tym razem z rączką. Sudeep potroił prowadzenie Indii w 24. minucie dzięki znakomitemu celnemu z gry i po przerwie 3:0.

W czwartej minucie trzeciej kwarty Uttam powiększył prowadzenie Indii kolejnym uderzeniem z pola, zanim Tiwary w 38. minucie wykorzystał karny rzut rożny i awansował na 5:0 na korzyść Indii. Sudeep strzelił kolejnego gola z gry w 40. minucie.

Polska przegrała 0-6 i odpadła w ostatnim kwartale. Zasłużyli na lawinę karnych rzutów rożnych i dwa razy znaleźli siatkę i zmniejszyli margines. Ale Indie zakończyły się mocnym akcentem, gdy Sanjay i Handal zagrali na boisku i odnieśli decydujące zwycięstwo gospodarzy.

READ  Boeing otwiera nową bazę zaopatrzenia w części w Polsce

Tymczasem w innych meczach tego dnia Pakistan pokonał Egipt 3-1, a Francja pokonała Kanadę 11:1, zajmując pierwsze miejsce w puli A.

Malezja pokonała RPA 4:3, aby awansować do ćwierćfinału, a Belgia pokonała Chile 3:0, aby zająć pierwsze miejsce.