20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Icecare Medicine podpisuje z Polską wyłączną umowę na dystrybucję systemu do krioablacji Prosence

Opublikowany: 20 października 2021 07:15 CDT|Zaktualizowano: 2 godziny temu

Cezarea, Izrael, 20 października 2021 / PRNewswire / – Icecare Medical Limited. Mobile Scanmate Systems podpisał wstępną umowę dostawy z SP. z oo („Mobile Scanmate Systems”) Firma ProSense™ System krioablacji i produkty jednorazowego użytku wyłącznie Polska. W ciągu dwunastu miesięcy od podpisania wstępnej umowy na dostawy strony spodziewają się zawrzeć długoterminową umowę na wyłączność dostaw.

„Z przyjemnością informujemy o podpisaniu wstępnej umowy z Mobile ScanMate Systems na dystrybucję naszego systemu do krioplastyki ProCense. Polska, Rozszerzamy naszą ofertę na terenie Unii Europejskiej („UE”), gdzie nasza organizacja jest obecnie rozpoznawana pod kodem CE. Ta umowa buduje sieć dystrybucji, którą zbudowaliśmy w zeszłym roku i jest częścią naszej misji, aby wprowadzić tę technologię na wszystkie regiony ”- skomentował. Fizyczny Szamir, dyrektor generalny IceCure. „Polski system opieki zdrowotnej znany jest z zaawansowanego leczenia nowotworów oraz przyjmowania nowych metod leczenia i technologii. Rak piersi jest jednym z najczęstszych rodzajów raka wśród Polek, w którym w 2020 r. zdiagnozowano 24 644 kobiety.1, Polska Dołączył do globalnych wysiłków na rzecz zwiększenia badań przesiewowych w kierunku raka piersi w celu diagnozowania i leczenia pacjentów na wcześniejszych etapach. Mamy nadzieję, że ta kampania dobrze wpisuje się w skuteczność naszego systemu leczenia pacjentów przed i pooperacyjnych poprzez eliminację nowotworów złośliwych. Ponadto nasza technologia oferuje minimalnie inwazyjne alternatywy dla operacji chirurgicznych w leczeniu raka innych narządów, w tym nerek, płuc i kości.

„Zespół Mobile Scanmate Systems kontynuuje naszą misję dostarczania polskim dostawcom usług medycznych najlepszych i najnowszych technologii medycznych z całego świata. Polska. System kriopreparacji Prosense może bezpiecznie, szybko i bezboleśnie usuwać guzy bez operacji.” Marcin Wexler, CEO Mobile ScanMate Systems.

Zgodnie z warunkami wstępnej umowy dostawy, Mobile ScanMate Systems jest odpowiedzialny za spełnienie wszystkich wymagań dotyczących sprzedaży systemu do krioplastyki ProCense. Polska. Można sprzedawać tylko mobilne systemy scanmate Polska Produkty i materiały eksploatacyjne do systemów kriopreparacji procesowej zakupione w firmie Icecure. Po podpisaniu wstępnej umowy dostawy, Mobile Scanmate Systems złoży również wstępne zamówienie zakupu, które będzie przybliżone 100 000 $.

READ  Polski kawaler - nowy Europejczyk

O medycynie Icecare

Założona w 2006 roku, Izrael-Iscare Medicine (NASDAQ: ICCM) i raka płuc. Jego minimalnie inwazyjna technologia jest bezpieczną i skuteczną alternatywą dla chirurgicznego usuwania guza w szpitalu, którą można łatwo przeprowadzić w stosunkowo krótkim czasie. System jest sprzedawany i sprzedawany na całym świecie po uzyskaniu aprobat FDA i CE.

Mobile ScanMate Systems S.P. ogród zoologiczny

Mobile ScanMate Systems to nowoczesna polska firma, która wprowadza na nasz rynek zaawansowane technologicznie urządzenia, rozwiązania i usługi związane z dziedziną medyczną. Stale poszerzają zakres swojej działalności o nowe produkty i usługi we współpracy z czołowymi firmami i ośrodkami badawczymi z krajów zaawansowanych technologicznie. Izrael, Chiny I Organizacja Narodów Zjednoczonych.

Celem Mobile ScanMade jest edukacja społeczeństwa w zakresie ochrony zdrowia. Chcą uświadomić ludziom potrzebę działań zapobiegawczych. Podkreślają znaczenie dbałości o środowisko i środowisko, które mogą mieć istotny wpływ na zdrowie człowieka.

Oświadczenia do przodu

Niniejsza informacja prasowa zawiera perspektywiczne stwierdzenia dotyczące przepisów „bezpiecznej przystani” Ustawy o reformie prywatnych papierów wartościowych z 1995 r. i innych federalnych przepisów dotyczących papierów wartościowych. Odmiany słów, takie jak „oczekiwać”, „oczekiwać”, „cel”, „planować”, „wierzyć”, „szukać”, „oceniać” i podobnych słów, mają na celu określenie przyszłych stwierdzeń. Na przykład, Icecare wykorzystuje perspektywę w tym komunikacie prasowym, omawiając Mobile Scanmate Systems, pierwsze zamówienie zakupu za pośrednictwem Mobile Scanmate Systems, korzyści płynące z technologii firmy i zawarcie długoterminowej umowy na wyłączność dostawy. Szansa rynkowa dla systemu krioablacji ProSense firmy w UE. Ponieważ takie raporty dotyczą przyszłych wydarzeń i opierają się na bieżących oczekiwaniach iScure, podlegają one różnym ryzykom i niepewnościom oraz faktycznym wynikom, a wyniki lub osiągnięcia Aisquire mogą się znacznie różnić od tych opisanych lub wspomnianych w niniejszej informacji prasowej. Raporty zawarte w niniejszym komunikacie prasowym lub wybiegające w przyszłość są obarczone innymi rodzajami ryzyka i niepewności, z których wiele jest poza kontrolą Spółki, w tym te, o których mowa w sekcji Czynniki Ryzyka w Raporcie Rejestracyjnym Spółki na formularzu F-1. 10 sierpnia 2021. Kopie dostępne są na stronie SEC, www.sec.gov. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za zmiany dokonane po dacie zmiany lub odnowienia niniejszego Raportu, z wyjątkiem przypadków wymaganych przez prawo.

READ  Zapowiedź półfinału: kto będzie gospodarzem finału w Polsce-Estonii? - FIBA ​​​​Prekwalifikacje Olimpijskie 2023 Polska-Estonia 2023

Kontakt Kontakt:

Kontakt IR:
Folia uchwytu
D: 646-627-8390 | Numer telefonu: 917-741-7792
[email protected]

Wyświetl oryginalną treść:

Źródło Icecare Medycyna

Powyższy newsletter został dostarczony z pomocą PRNewswire. Komentarze, opinie i oświadczenia zawarte w komunikacie prasowym nie są popierane przez Grey Media Group ani przez Grey Media Group, Inc.