6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Hyper Light Breaker to trójwymiarowy następca ukochanej postaci Zeldy

Hyper Light Breaker to trójwymiarowy następca ukochanej postaci Zeldy

Hyper Light Breaker używa anime dla biednej duszy.

zdjęcie: Maszyna do serca / skrzynia biegów

Minęło prawie dziewięć lat od tej żywej i wypełnionej pikselami gry RPG Włóczęga Hyper Light Na początku złapałem oddech w zwiastunie na Kickstarterze. Teraz deweloper Heart Machine ma plan następcy, który jest tuż za rogiem. to jest nazwane Hyper Light BreakerBędzie to wersja 3D, a nie top-down i będzie dostępna we wczesnym dostępie Steam wiosną 2023 roku.

Reklama, zrobione wczorajprzypada na szóstą rocznicę Włóczęga Hyper Lightorginalna wersja. Ta gra była kapryśną mieszanką fajnej grafiki pikselowej, nawiedzającej muzyki elektronicznej i Zelda-Zainspirowany światem Wypełniony potworami, tajemnicami i małymi wyjaśnieniami. Za wcześnie, by stwierdzić, czy Hyper Light Breaker Narysuje podobnie ciekawą mieszankę, ale pierwsze zrzuty ekranu wyglądają znakomicie i Błota mutant Kompozytorem będzie Troupe Gammage Udostępnianie klipów audio.

Oto animowany zwiastun:

Heart Machine po raz pierwszy przeskoczył do 3D za pomocą Ostatnie kilka lat popiół słonecznygra przygodowa o użyciu wizji i łaski, aby uratować planetę przed złymi siłami kosmicznymi. Hyper Light Breaker Podobnie żywy i dynamiczny styl wizualny przywołuje dyrektora kreatywnego Alxa Prestona. Powiedzieć IGN, ale z większym naciskiem na systemy i mechanikę RPG. Ma również na celu włączenie trybu współpracy wieloosobowej.

„Kiedy mówimy o trybie współpracy online, mamy na myśli wielu graczy, a nie tylko ciebie i kogoś innego; patrzymy na grupę graczy, którzy mogą razem zabijać niektóre potwory” – powiedział Preston.

Zrzut ekranu Hyper Light Breaker pokazuje plecy bohatera patrzącego na sam świat Drfterlands.

zdjęcie: Maszyna do serca / skrzynia biegów

To z pewnością uczyniłoby ją bardziej harmonijną Z Kresy, wybitna franczyza partnera wydawniczego Gearbox, z którym Heart Machine współpracuje przy Unreal Engine. Nie jest jasne, czy to tylko zbieg okoliczności, czy nie. Hyper Light BreakerNa pewno wygląda na coś z popularnej serii strzelanek.

Bez względu na wynik, mam nadzieję, że gra odniesie sukces w przywołaniu czegoś z oryginalnego nieprzejrzystego i niewypowiedzianego uroku. Od tego czasu nie było wielu podobnych gier. Kurtka To najbliższe, co przychodzi mi do głowy, ale nie powiedziałbym nie więcej niż dwóm takim prostym, niezależnym pozdrowieniom co sześć lat. Będę tęsknić Pomimo katastrofy pokoju.

READ  Następny iPhone SE wygląda jak iPhone XR i iPhone 14 Pro z nową kamerą Ultra HD