17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Hyland rozszerza swoją obecność w Polsce, przenosząc się do 2500 metrów kwadratowych w Katowicach

Hyland rozszerza swoją obecność w Polsce, przenosząc się do 2500 metrów kwadratowych w Katowicach

Nowa lokalizacja uwzględnia szybki rozwój firmy Hyland na rynku, wspierając przyszły wzrost do 250 pracowników

KATOWICE, POLSKA, 24 sierpnia 2022 /PRNewswire/ — ŚredniogórzeWiodący dostawca usług treści opartych na Westlake, OhioAmeryka i Nazwany liderem 12 w zawodzieCz Rok na żywo firmy Gartner rozszerza swoją obecność Polska Przenosząc się do nowej lokalizacji o powierzchni 2500 metrów kwadratowych Katowice.

Dwa lata po pierwszym ustanowieniu obecności Polska Zatrudniając 30 pracowników, Hyland rozrósł się do ponad 130 pracowników w regionie, z możliwością wzrostu do około 250 pracowników w nowej lokalizacji.

Rezerwat Highland Polska Dzięki ekspertom zajmującym się obecnie chmurą, firma koncentruje się bardziej na działaniach badawczo-rozwojowych. Role obejmują programistów, architektów, inżynierów i nie tylko, ale ostatnio rozszerzyły się na przedstawicieli globalnych usług firmy, IT, sukcesu klientów i innych grup.

Biuro obsługuje pracowników zdalnych i biurowych Highland, ponieważ osoby i zespoły korzystają z przestrzeni, gdy potrzebna lub pożądana jest szerokopasmowa komunikacja twarzą w twarz. Budynek oferuje wspaniałe widoki na miasto, a wszystkie ściany zewnętrzne mają okna sięgające od podłogi do sufitu.

„Nasz rozwój Polska „To kluczowy element naszej zdolności do zapewniania organizacjom najbardziej elastycznej, rozszerzalnej i konfigurowalnej platformy usług treści w chmurze na świecie” – powiedział. Jeremy NassDyrektor Krajowy Highland Polska. „Odkryliśmy, że region oferuje bogactwo talentów technicznych i chcemy nadal je rozwijać, aby osiągnąć nasze cele i lepiej służyć naszym klientom”.

Rozwój Highlands Polska Część szybkiego wzrostu firmy na całym świecie; Hyland zatrudnia obecnie ponad 4500 pracowników w 34 biurach w 28 krajach.

O Wyżynie

Highland to wiodący dostawca usług treści, który pomaga tysiącom organizacji dostarczać lepsze doświadczenia ludziom, którym służą. Znajdź nas na Hyland.com.

Kontakt z mediami:
Joel Hammond
+1 216.213-2126
[email protected]

READ  Czas na zniesienie przez Polskę zakazu umowy post-Cotonou - EURACTIV.com

Symbol – http://mma.prnewswire.com/media/456686/Hyland_Software_Logo.jpg

Źródło Highland