30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Howland wygrał z Polską w wielkiej grze Massouriego | Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie sztabowe / Joel Weitzel Howland, Anthony Masucci, pierwszy paceman na boisku, gdy Tygrysy wygrały w sobotę 7:1 w Polsce. Masoosi wygrał 4 na 3 z podwójnymi i trzema zwycięstwami w RBI.

Polska – Główny trener Zach Piller mówi, że to nigdy nie było dobre dla Howlanda. To kwestia nastroju i optymizmu.

W sobotę dostał to, czego szukał, ponieważ Tygrysy wykorzystały polskie błędy w zwycięstwie konferencyjnym 7:1. To trzecie zwycięstwo Howlanda w ostatnich czterech meczach.

„Ta strona umysłu” powiedział Filar. „Mówimy to, kiedy się łamiemy (narady zespołowe).

Po prowadzeniu 1-0 na początku, Polska (7-7) z pewnymi błędami w polu widzenia ujawniła Tygrysy (5-6) w drugim meczu.

Po tym, jak para biegaczy dotarła do dolnej części ramki, Anthony Masoussi rozpoczął debel, aby ich wyprzedzić, co dało Howlandowi prowadzenie 4-0 w tym czasie.

Massucci ukończył 3 do 4 i zwyciężył w trzech rankingach RBI. Brendan Ray również trafił w debla i kilka przejazdów, a Howland odniósł osiem zwycięstw jako zespół.

Podczas wspomnianej serii czterech gier, Howland zdobył co najmniej siedem przejazdów w każdym ze swoich zwycięstw.

„Pracujemy nad naszym podejściem – tylko mentalne nastawienie” Trener Howland, Zack Piler, powiedział. „Nigdy nie była to umiejętność dla naszych towarzyszy; to ich szczera postawa i wykonanie zadania.

Starter Howland Evan McBean celował w rozpraszaniu trafień i minimalizowaniu obrażeń. Ukończył z czterema rundami do stracenia i stracił cztery zwycięstwa i chód, a jedyny polski bieg nie był na czwartym miejscu.

W tym momencie Bulldogs zdobyli biegaczy w rogach bez autów, ale McPhenowi udało się podwoić, aby wyjść z dżemu z jednym trafieniem.

Mason Bayes zajął miejsce, w którym zostawił Makbeta, rzucił dwa przegrane innings i zrezygnował z wygranej, a następnie Bradon Kebard zapukał do drzwi z bezcelową siódmą, obejmującą dwa przekreślenia.

READ  Jak indyjski maharadża pomógł uratować życie tysiącom Polaków podczas II wojny światowej

„Mieliśmy trzy boiska dla seniorów, wyszli, pokazali dużo dojrzałości i zadawali dużo uderzeń”. powiedział Filar. „Dostaliśmy świetne wyniki od wszystkich, ale szczególnie nasz drugi zawodnik (Ryan Hooper), wykonał kilka trudnych gier i był to dobry występ dla seniorów.

Otwierający Polskę Michael Nittoli grał przez pięć rund, tracąc pięć przejazdów – tylko dwa – pięć zwycięstw i żadnych przejazdów. Uderzył jednego. Matt Paparazzi zakończył grę trzema zwycięstwami w dwóch inningach i parą run-scoringów.

Chris Denny miał na koncie kilka zwycięstw dla Polski, w tym podwójne, podczas gdy pozostałe trzy Bulldogi tylko raz. W porażce Polska wyrównała tylko jeden spacer.

„Myślę, że mieliśmy złych nietoperzy” Powiedział trener polskiej drużyny Rich Murray. „Myślę, że uderzamy mocno piłkę tylko pięć razy dziennie, więc kiedy to zrobisz i wejdziesz do dołka 4-0, nie wygrasz”.

To było pełne błędów popołudnie dla Bulldogs, którzy popełnili sześć błędów i nie przeprowadzili żadnych poważnych rajdów.

– Spodziewaliśmy się dobrego meczu po Howland. W drugiej inningu zagraliśmy kilka kiepskich meczów na boisku i odpadliśmy na początku. – powiedział Murray. „Nie trafiliśmy dobrze w piłkę. Ich dzieciak dobrze rzucał”.

Howland zmierzy się w poniedziałek z Austintown Fitz. Tymczasem Bulldogs wracają do wyścigu z Girardem tego dnia.

[email protected]

Dzisiejsze ważne wiadomości i więcej w Twojej skrzynce odbiorczej