27 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Horizon Zero Dawn Remaster na PS5 w przygotowaniu

Horizon Zero Dawn Remaster na PS5 w przygotowaniu

Oto drapak na niedzielny wieczór: mówi się, że Sony go remasteruje Horyzont Zero Świt na PS5. Roszczenie składane jest za pośrednictwem witryny MP1ST, powołując się na wiele źródeł, a bardziej kompetentne osoby internetowe ujawniły publicznie, że projekt jest prawdziwy. Niektórzy nawet mówią Zobaczyli to na własne oczy. To wydaje się naprawdę prawdziwe i VGC Źródła potwierdzają pogłoski.

Remaster miał podobno zbliżyć oryginalną grę na PS4 do sequela Horizon Forbidden West. Wraz ze zwykłymi poprawkami graficznymi – najwyraźniej są tak dobre, że nie wiadomo, czy zostaną wyrzucone jako przeróbka, czy remake – do pierwszej gry zostaną wprowadzone opcje dostępu zaprojektowane z myślą o drugiej przygodzie Aloy. Pojawią się także ulepszenia jakości życia, zaktualizowane modele postaci, lepszy system oświetlenia, ulepszone materiały i ulepszone animacje.

Strona twierdzi, że remake/remake Horizon Zero Dawn nie jest jedyną rzeczą, nad którą pracuje Guerrilla Games. Mamy również nadzieję na grę online dla wielu graczy Horizon na PS5 i PC, która może zawierać tryb współpracy. „Źródła powiedziały, że Sony chciało włączyć współpracę do kontynuacji gry, Zakazanego Zachodu, ale Guerrilla zdecydowało się zachować tę funkcję dla przyszłego projektu, który, jak sądzili, będzie albo samodzielnym programem online, albo Horizon 3” – powiedział VGC.

W ostatnich latach Sony wyrobiło sobie nawyk remasteringu i przerabiania niektórych swoich tytułów, czego przykładem jest niedawny Nasza ostatnia: część pierwsza. Jest nowe Opcje ułatwień dostępu pozwalają niepełnosprawnym graczom spróbować czegoś który kiedyś był niedostępny. Jednak dla zwykłego konsumenta ponowne wydanie Horizon Zero Dawn PS5 może być trudną sprzedażą.

co mówisz? Podziel się swoimi przemyśleniami w komentarzach poniżej.