16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Hollywoodzka aktorka Anne Heche jest w śpiączce po wypadku samochodowym

Hollywoodzka aktorka Anne Heche jest w śpiączce po wypadku samochodowym

Anne Heche uczestniczy w premierze „The Tender Bar” w chińskim teatrze TLC w Los Angeles, Kalifornia, USA, 12 grudnia 2021 r. REUTERS / Aude Guerrucci

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny nieograniczony dostęp do Reuters.com

LOS ANGELES (Reuters) – Hollywoodzka aktorka Anne Heche pozostaje w szpitalu w stanie krytycznym, w śpiączce i podłączona do respiratora, cztery dni po tym, jak została poważnie ranna w wypadku samochodowym w Los Angeles, powiedział rzecznik.

53-letnia Heche trafiła do szpitala wkrótce po tym, jak minivan, którym jechała, wymknął się spod kontroli w dzielnicy Westside w Los Angeles późnym piątkowym rankiem, włamując się do domu i podpalając go, według policji.

Nikt w domu nie został ranny, ale eksplozja podpaliła mieszkanie, wywołując reakcję dziesiątek strażaków.

Zarejestruj się teraz, aby uzyskać bezpłatny nieograniczony dostęp do Reuters.com

Rzecznik Departamentu Policji w Los Angeles powiedział w poniedziałek, że przyczyna i okoliczności katastrofy są nadal badane.

Michael McConnell, członek firmy zarządzania talentami w Los Angeles, którą reprezentuje, Zero Gravity Management, powiedział, że Heche jest w śpiączce i nie odzyskał przytomności od czasu wypadku.

„W tej chwili jest w bardzo krytycznym stanie”, powiedział Reuterowi w wiadomości tekstowej, dodając, że Hetchi „cierpiał na poważne uszkodzenie płuc wymagające wentylacji mechanicznej i oparzenia wymagające interwencji chirurgicznej”.

The Los Angeles Times zacytował właściciela salonu, Richarda Glassa w Venice Beach, opowiadającego o wizycie Hecka w jego sklepie na krótko przed wypadkiem, nazywając ją „słodką dziewczynką”, ponieważ w piątek rano kupiła czerwoną perukę.

Heche zyskała rozgłos dzięki swojej nagrodzonej Emmy pracy w telewizyjnym dramacie „Another World”, a następnie zagrała w innych rolach na ekranie, w tym w serialu HBO „Hung” i filmach takich jak „Wag the Dog” i „Cedar Rapids”.

Pod koniec lat 90. trafiła na nagłówki gazet w związku z romansem z komikiem Ellen DeGeneres w czasie, gdy DeGeneres ujawniła się publicznie jako lesbijka. Po ich separacji Heche poślubiła fotografa Colemana Laffoona, ale później rozwiedli się, a kilka lat później spędziła w związku z aktorem Jamesem Tupperem, jej partnerem w krótkometrażowym programie telewizyjnym „Men in Trees”.

(Raportowanie Steve’a Gormana) Montaż przez Stephena Coates

Nasze kryteria: Zasady zaufania Thomson Reuters.