1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Historia Ferrisa Buellera opowiada o służących, którzy kradną jego samochód

Historia Ferrisa Buellera opowiada o służących, którzy kradną jego samochód

Nie na zdjęciu: Ci faceci

Nie na zdjęciu: Ci faceci
obrazek: Podstawowy (Obrazy Getty)

To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy oglądali ukochaną komedię dla nastolatków Johna Hughesa Dzień wolny Ferrisa Buellera W końcu pyta: „Dlaczego spędzamy cały ten czas z tymi wstrętnymi dzieciakami, kiedy możemy obserwować służących, co? Co ci faceci zrobią, kiedy ten idiota będzie wpatrywał się w obraz?”

Teraz wreszcie można wyeliminować to pragnienie wiedzy Limit Raporty Że nowy film mieści się w szerszym zakresie Ferris Bueller Kinowy wszechświat w akcji: Dzień wolny Sama i Wiktoraw którym zagłębimy się, no cóż, Chyba że te dwie osoby wspomniały wcześniej Sługa mężczyzn (grany przez Richard Edson i Larry „Flash” Jenkins w filmie Hughesa) byli w pogotowiu, gdy zostali wysadzeni w powietrze wokół Chicago w samochodzie ojca Camerona.

Nie, nie wiemy też, dlaczego tak się dzieje.

Film został skompilowany przez Jan HorowitzA Hayden SchlossbergA Josh Held, za zespołem Kobra KaiOczywiście mają pewne doświadczenie w zagłębianiu się w legendy ikon Filmy z lat 80., które można by na początku przypuszczać, obsługiwałyby więcej osób. Bill Bosley wydaje się pisać scenariusz.

I jak, czy się mylimy, czy to brzmi jak coś, co można by poruszyć? Pięć usług przed streamingiem? Być może w tym upojnym okresie, kiedy, do diabła, byle co Quibi może być, jeśli masz pieniądze i po prostu Myśl wystarczająco mocno? bojler Oczywiście nadal jest kochany, ale nikt nie wie, kim do diabła są „Sam i Victor”; Zasadniczo zakładasz, że publiczność zobaczy słowo„Dzień wolny” w tytule, posłuchaj jednego z nich „Bow bend oh oh yeah” poza ścieżką dźwiękową w przyczepie i Mają rodzaj Pawłowa reakcji, która zmusza ich do obejrzenia filmu. WDlaczego nie napisać po prostu oryginalnej komedii o niektórych służących? co to jest bojler retusz zrobić? Czy to jeden z tychngGdzie jest ktoś, kto próbuje zachować prawa autorskie lub coś takiego? To całkowicie zagmatwane rzeczy.

READ  The Rolling Stones powracają z nowym albumem zatytułowanym „Hackney Diamonds”