15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Heinen chce nowej pracy w Polsce!  Jest oficjalne potwierdzenie.  „Główna miłość”

Heinen chce nowej pracy w Polsce! Jest oficjalne potwierdzenie. „Główna miłość”

Główny Hajnan Oprowadzanie polskich siatkarzy w niedzielę w Katowicach Mistrzostwa Europy pokonały Serbię 3-0 w meczu o brązowy medal. Później przyznał, że było to jego pożegnanie Zasada 2, W którym walczył m.in. z Mistrzostwami Świata.

Chociaż tak wiele osiągnął po Wagnerze, Vittal Heinen powinien odejść

„Ważna osoba polubi tę sytuację i zadba o nią”

Nowy zespół dziennikarzy zapytał Heinena, czy naprawdę szuka nowej pracy. Jeśli masz najlepszą pracę na świecie, żadna inna opcja nie będzie brana pod uwagę. Prowadzenie reprezentacji Polski jest uważane za najlepszą pracę w piłce siatkowej. Lepiej nie wyobrażam sobie. Heinen odpowiedział: Cieszyłem się, że to zrobiłem.

Sport.pl udało się dowiedzieć, czy Heynen był zdeterminowany, by aplikować na konkretną pracę. Kto to niedawno opublikował? Jacek Navroki, były trener reprezentacji Polski kobiet.

Jej rzeczniczka mówiła o potencjalnej współpracy Heinana z żeńskimi pracownikami polskiej agencji prasowej.

– Ważna osoba pokocha tę sytuację i zadba o nią. Uwielbia wyzwania i zapowiada się ciekawie, kocha polskich i polskich kibiców i chce zostać w naszym kraju na długo – mówiła Ola Biskorska w BAP.

Silny sport Sport.pl – #StrojeZaAsy na Mistrzostwach Europy w Siatkówce

W ramach akcji Sport.PL wciąż trwają 192 stroje dla młodych kibiców siatkówki pod tytułem „Aces Fashion”. Mistrzostwa Europy w siatkówce. W meczu o trzecie miejsce z Serbią Polska reprezentacja Oddał sześć kart, w sumie 64 asy na mecz.

Zobacz też Liga Mistrzów, Slavia Brock – Ferencvaros Budapeszt, Praga niespodzianka. Slavia odpadła z walki o Ligę Mistrzów

Vittal Heinen napisał list do Polaków. „Nie płakałam dużo”

Liczyliśmy na serię reklam internetowych i zewnętrznych na nieoficjalnej stołecznej siatkówce portalu – budynku Ceblii w Warszawie i Dworcu Głównym w Katowicach – gdzie odbył się finałowy etap całej imprezy. Detale Udostępnij tutajZasady konkurencji Tutaj.

READ  Jak Polska odrzuciła możliwość otrzymywania miliardów unijnych pieniędzy na wykup