30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

HBO Max nagle wypuszcza 200 odcinków Ulicy Sezamkowej

HBO Max nagle wypuszcza 200 odcinków Ulicy Sezamkowej

W potencjalnie druzgocących wiadomościach dla dzieci i rodziców około 200 odcinków Ulica Sezamkowa usunięto z HBO Max, różnorodny Raporty. Wiele z porzuconych odcinków pochodzi z pierwszych sezonów serialu i liczba odcinków Ulica Sezamkowa Według danych, liczba odcinków w serwisie spadła z około 650 do 456 różnorodny.

HBO i Ulica Sezamkowa Skontaktowaliśmy się lata temu; WarnerMedia (obecnie Warner Bros. Discovery) zawarła w 2019 roku dużą pięcioletnią umowę, aby pokazać to na wyłączność. Nowe odcinki serialuA Ulica Sezamkowa zacznij pierwszy Transmisja w HBO w 2016 roku.

Ulica Sezamkowa Rzecznik HBO Max, Chris Willard, powiedział w oświadczeniu: krawędź. „Zobowiązujemy się nadal wprowadzać Ulica Sezamkowa W domach rodzinnych, w tym najnowszy sezon, którego premiera odbędzie się tej jesieni i prawie 400 odcinków bieżących i historycznych sezonów nadal w Cartoonito na HBO Max.

Najstarsze odcinki Ulica Sezamkowa To nie jedyne oferty, które są wyciągane; Według NPRPlany Warner Bros. Discovery usunęło również 36 tytułów z HBO Max. Niektóre obejmują Ulica Sezamkowa Specjalne i późne nocne show z udziałem Elmo, a także HBO Max Originals, takie jak pociąg nieskończoności A wyspa obozów letnich.

„Ponieważ pracujemy nad połączeniem naszych katalogów treści na jednej platformie, będziemy wprowadzać zmiany w treściach oferowanych zarówno w HBO Max, jak i Discovery Plus” – powiedział HBO Max. oświadczenie dla różnorodny Odnośnie decyzji o wycofaniu 36 ofert. „Obejmuje to usunięcie niektórych treści z obu platform”. Nowa aplikacja, która zastąpiła HBO Max i Discovery Plus Planowana jest premiera latem przyszłego roku.

Warner Bros. Odkrywanie przez upuszczanie treści w lewo i prawo; Niedawno na półce Dziewczyna nietoperz A Zdobądź co najmniej sześć filmów Warner Bros. od HBO Max. Na początku tego tygodnia firma Zwolnienia w HBO Max z powodu zakłóceń ze strony Odkryj Warner Bros..

Aktualizacja 19 sierpnia, 17:58 ET: Dodano oświadczenie z HBO Max.