24 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Hayden Panettiere ponownie zagra Krzyk 4 w sequelu „Krzyku” Nowości

Hayden Panettiere ponownie zagra Krzyk 4 w sequelu „Krzyku” Nowości

Hayden Panettiere z powrotem do świata Krzyk.

Panettiere, która była jedną z gwiazd 2011 roku Krzyk 4Zawarła umowę, aby odtworzyć swoją postać w najnowszej części serii horrorów Spyglass Media i Paramount Pictures.

Obie firmy przywróciły serię filmów slasher w styczniu z Krzyk – także nazwa oryginału z 1996 roku, od którego wszystko się zaczęło – piątej części, która udowodniła, że ​​widzowie mają ochotę na krwawe emocje, ponieważ zarobiła ponad 81 milionów dolarów w kraju i 140 milionów na całym świecie.

Prace nad kontynuacją przebiegły szybko, aw tym tygodniu ogłoszono, że Melissa Barrera, Jasmine Savoy Brown, Mason Gooding i Gina Ortega, którzy przeżyli próbę z zabójcą znanym jako Ghostface, wróci. Główne zdjęcia rozpoczną się latem tego roku.

w Krzyk 4Panettiere zagrał Kirby’ego Reida, nastolatka w fikcyjnym i terrorystycznym Woodsboro w Kalifornii, Krzyk Historie doskonałości. Choć początkowo była typem „najlepszego przyjaciela”, Red ostatecznie osiąga status bohatera, co również sprawia, że ​​jest prawie śmiertelnie ranna, ale teraz przeżyła.

Szczegóły fabuły nowej funkcji są utrzymywane w tajemnicy, ale firmy powiedziały, że nowa funkcja „kontynuuje z czterema ocalałymi z zabójstwa Ghostface, gdy opuszczają Woodsboro i rozpoczynają nowy rozdział”.

Zespół kreatywny stojący za ponownym uruchomieniem powraca do tego najnowszego przedsięwzięcia. James Vanderbilt i Jay Busick powracają, aby współtworzyć scenariusz, a Matt Bettenelli Olbin i Tyler Gillette z grupy filmowej znanej jako Radio Silence powracają jako reżyserzy.

Vanderbilt z Project X Entertainment oraz Paul Neinstein i William Chirac są producentami. Williamson i trzeci członek Radia Silence, Chad Villella, są producentami wykonawczymi wraz z Garym Barberem ze Spyglass, Peterem Oillataguerre, Ronem Lynchem, Cathy Konrad i Marianne Maddaleną.

Panettiere zagrała jako cheerleaderka Claire Bennett w serialu NBC Superbohaterowie, Mistrzowie. Ostatni, ubiegły, zeszły Krzyk Będzie to jej pierwszy występ na ekranie od zakończenia sześciu znaczących sezonów w dramacie muzycznym, Nashvillektóry trwał od 2012 do 2018 roku.

READ  Kangana Ranaut zaprasza do wprowadzenia do kin Jangpai Kathyawadi: „Nigdy nie spodziewałem się, że mafia filmowa stanie na wysokości zadania”

Jest sponsorowany przez Mainstay Entertainment.