12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Handel Blue Jays-Rocky: Rimmel Tapia do Toronto, Randall Grechuk do Colorado w zamianie graczy defensywnych

Handel Blue Jays-Rocky: Rimmel Tapia do Toronto, Randall Grechuk do Colorado w zamianie graczy defensywnych

ten Toronto Blue Jays A Kolorado Rockies Zgodzili się zamienić zewnętrznych graczy. Rocky biorą Randall Grechuk Podczas gdy Blue Jays to dostają Rimmel Tapia. Nastoletni detektyw Adrian Pinto również przenosi się z Rockies do Blue Jays w umowie, podczas gdy Jays wysyła pieniądze do Rockies, Drużyny ogłoszone w czwartek.

Najwyraźniej Tapia dowiedziała się o tym, kiedy dowiedzieli się też inni.

Tapia, 28 lat, trafił .273/ .327/ .372 (80 OPS +) z 26 deblami, trójkami, sześcioma brwiami, 50 RBI, 69 przejazdami, 20 przechwytami i 1,0 WOJNĄ w 133 meczach debiutantów w zeszłym sezonie. W swojej karierze grał głównie na lewym boisku, ale był przygotowany do gry dla Rockies i tam prawdopodobnie Grichuk przejmie rolę Blue Jays.

Oczywiście Blue Jays mogą również zagrać w Teoscara Hernándeza na prawym polu, co odblokuje wyznaczonego uderzającego na nietoperza dla kogoś, kto wcześniej nie został zidentyfikowany jako nowicjusz (Alejandro Kirk lub Greg Ptak?).

Grichuk, 30 lat, osiągnął .241/.281/.423 (89 OPS+) z 25 deblami, 22 Homerami, 81 RBI, 59 punktami i 0,8 WOJNĄ dla Blue Jays w 149 meczach w zeszłym sezonie. Prawdopodobnie po prostu wpadnie we właściwe pole.

Będąc tak późnym wiosennym treningiem, zobaczenie takiej wymiany jest dość zaskakujące. Być może w pracy Blue Jays było więcej ruchów.

Wiemy, że Grichuk ma zarobić ponad 10 milionów dolarów w 2022 i 2023 roku, zanim trafi do wolnej agencji. Tapia ma zarobić w tym sezonie 3,95 miliona dolarów i ma kolejny rok na ocenianie, zanim trafi do wolnej agencji. Blue Jays wysłali trochę pieniędzy do The Rockies, ale możliwe jest, że przynajmniej częściowo pozwoli ci to zaoszczędzić trochę pieniędzy, jednocześnie chcąc zwiększyć zasoby franczyzy gdzie indziej.

Jeśli chodzi o Bento, to 19-letni Wenezuelczyk jest na drugim miejscu, jest zawodnikiem niskim i poza kortem. Zdobył .360/.487/.543 z 41 bazami skradzionymi w 54 meczach Letniej Ligi Dominikańskiej w zeszłym sezonie, jego pierwszy w profesjonalnym baseballu. Dużo się tu dzieje, a Blue Jays dodają to do organizacji.

READ  Anthony Davis ustanawia historyczne statystyki, gdy Lakers pokonują Wilki

Blue Jays przeszli 91-71 w zeszłym sezonie, przeoczyli play-offy o jeden mecz i byli agresywni poza sezonem, gdy naciskali na powrót do play-offów. Oto pełny podgląd Blue Jays CBS Sports.