6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda Real Housewives wymaga minimalnej ochrony w więzieniu

Gwiazda serialu „Prawdziwe gospodynie domowe z Salt Lake City”, Jen Shah, poprosiła o zatrudnienie jako FPC Bryan, Federalny obóz jeniecki o minimalnym poziomie bezpieczeństwa w Bryan w Teksasie, aby odbyć karę 6,5 roku więzienia za oszustwo.

49-letni Shah jest reprezentowany przez adwokata Priyę Chaudhry z Chaudhry Law PLLC, który złożył wniosek do sędziego o „zalecenie, aby pani Shah została uwięziona w placówce FPC Bryan w Bryan w Teksasie”, według People.

Więzienie przyjmuje kryminalistki i obecnie na swojej stronie internetowej przetrzymuje 544 osadzonych. To także miejsce, w którym Elizabeth Holmes była założycielką Theranos Został skazany na służbę Jej wyrok to 11 lat więzienia, który rozpoczyna się w kwietniu. Według magazynu People.

Była prokurator USA w południowym dystrykcie Nowego Jorku, Audrey Strauss, powiedziała w komunikacie prasowym, że Shah i jej asystent Stuart Smith stworzyli i sprzedali listy potencjalnych klientów oraz nazwiska i kontakty potencjalnych klientów członkom ich oszustwa.

Według komunikatu prasowego co najmniej 10 ofiar ma powyżej 55 lat.

Shah Juma został skazany za spisek w celu popełnienia oszustwa telefonicznego w związku z telemarketingiem, Według NPRu.

„Wraz z dzisiejszym orzeczeniem Jennifer Shah w końcu musi stawić czoła konsekwencjom wielu lat, które spędziła na atakowaniu bezbronnych starszych ofiar” – powiedział w oświadczeniu Damien Williams, prokurator w południowym dystrykcie Nowego Jorku. Fałszywe obietnice bezpieczeństwa finansowego, ale w rzeczywistości szach i jej współspiskowcy oszukali ich z oszczędności i nie zostawili nic do pokazania w zamian”.

Po wcześniejszym przyznaniu się do winy, Shah Zmienił jej przyznanie się do winy 11 lipca 2022 r.

Zgodnie z komunikatem prasowymShah i Smith zostali oskarżeni 30 marca 2021 r. o spisek mający na celu popełnienie oszustwa telemarketingowego i spisek mający na celu pranie brudnych pieniędzy.

Prokuratorzy federalni powiedzieli, że obaj byli zaangażowani w program od 2012 roku.

READ  Wróżby z chińskiego horoskopu na rok 2023

Zgodnie z komunikatem prasowym, maksymalna kara za spisek w celu popełnienia oszustwa elektronicznego wynosi 30 lat, a opłata za pranie pieniędzy wynosiłaby dodatkowe 20 lat.