15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gwiazda Deadpool & Wolverine Ryan Reynolds przywraca okładkę albumu Evermore Taylor Swift i wywołuje plotki o jego ponownym pojawieniu się

Gwiazda Deadpool & Wolverine Ryan Reynolds przywraca okładkę albumu Evermore Taylor Swift i wywołuje plotki o jego ponownym pojawieniu się

Ryan Reynolds dobrze się bawi promując Deadpoola i Wolverine’a W swojej najnowszej ekscytującej reklamie zainspirował się stylem Taylor Swift.

Aktor udostępnił w swojej Instagram Story nowe zdjęcie Deadpoola, na którym widać powrót superbohatera Marvela w środku lasu.

Fani Swifta szybko zauważyli podobieństwa do Swifta na zawsze Okładka albumu. Reynolds dodał nawet piosenkę Swift do postu na Instagramie.

Ryan Reynolds udostępnia zdjęcie Deadpoola (po lewej) i okładki albumu „Evermore” Taylor Swift (po prawej)

Ryan Reynolds udostępnia zdjęcie Deadpoola (po lewej) i okładki albumu „Evermore” Taylor Swift (po prawej)

Instagram @vancityreynolds @sophiatravaglia / Republic Records

Post aktora wywołał także plotki o występie Swifta w filmie Deadpoola i Wolverine’aW 2022 roku Reynolds oznajmił, że jest zainteresowany występem Swifta w filmie Marvela.

„Gdybyśmy kręcili kolejny film o Deadpoolu w naszym domu, byłoby to właśnie to miejsce” – powiedział Reynolds Rozrywka dziś wieczorem Odnosząc się do teorii fanów, Reynolds powiedział, że chciałby, aby pojawiła się w nadchodzącym filmie, dodając: „Żartujesz? Zrobiłbym wszystko dla tej kobiety. Jest geniuszem”.

Swift jest przyjacielem Reynoldsa i jego żony Blake Lively. Plotkara Absolwent college’u był jednym z przyjaciół, którzy na początku tego roku towarzyszyli Swiftowi w Super Bowl, podczas którego zwyciężyli Travis Kelce i Kansas City Chiefs.

Bliskość między Reynoldsem i Swiftem sprawia, że ​​fani spekulują, że piosenkarka może się pojawić Deadpoola i Wolverine’aTeledysk do piosenki Swift „All Too Well” został nakręcony w domu Reynoldsa i Lively, a Reynolds pojawił się także w teledysku Swift „You Need to Calm Down”.

E.W Niedawno o tym informowaliśmy Swift nie pojawia się w żadnej scenie W Deadpoola i Wolverine’aReżyser Shawn Levy powiedział, że w filmie występuje wiele wybitnych postaci, mówiąc: Ten sam reżyser„Nie chcieliśmy, aby którakolwiek z krótkich postaci lub scen była częścią historii filmu, ale te postacie są wszędzie. W Internecie krąży wiele plotek na temat liczby krótkich postaci występujących w tym filmie. Niektóre pogłoski są prawdziwe, inne są naciągane.” „Tak daleko od prawdy”.

READ  Firma macierzysta Ticketmaster podobno stoi w obliczu dochodzenia Departamentu Sprawiedliwości