1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

GTA 6: wyciekły filmy z rozgrywki

GTA 6: wyciekły filmy z rozgrywki

Mogło dojść do wycieku Grand Theft Auto 6 po tym, jak w sieci pojawiły się dziesiątki filmów, które według niego są materiałem w trakcie opracowywania.

Użytkownik przesłany przez teapotuberhackera opublikował plik zip do fora GTAF, Mówi: „Oto 90 zwiastunów/śladów GTA 6. Być może wkrótce będę mógł ujawnić więcej danych, kod źródłowy i zasoby GTA 5 i 6 oraz kompilację testową GTA 6. [sp]

Klipy trafiły następnie na YouTube i Twitter, pokazując włamania, broń palną, pełne rozmowy audio i nie tylko. Na ekranie pojawiają się również elementy, które wydają się być łatami (bardzo podobne do podobnych narzędzi z Red Dead Redemption 2). Jeśli filmy są legalne, zdają się potwierdzać wcześniejsze pogłoski o grze, w tym o męskich i żeńskich bohaterach oraz o założeniu Vice City.

Źródło filmów jest obecnie niepotwierdzone, ale mogło to być wynikiem włamania. Teapotuberhacker twierdzi, że został pobrany bezpośrednio z wewnętrznych kolekcji Rockstar na Slacku. W tym artykule nie będziemy zamieszczać linków do filmów.

Jak można się było spodziewać, filmy wywołały zaciekłą debatę na temat ich autentyczności. Niektórzy kwestionowali użyte pochodzenie (wskazując na ponowne użycie elementów GTA 5), podczas gdy inni przytaczali dźwięczne dialogi i elementy łatek jako dowód na to, że jest to uzasadnione.

Deweloper Rockstar i wydawca Take-Two jeszcze nie zareagowali na rzekomy przeciek, ale fajnie będzie zobaczyć, czy zaczną się eliminacje. Skontaktowaliśmy się z Rockstar w celu uzyskania komentarza.

Po latach plotek, GTA 6 zostanie ostatecznie potwierdzone w tym roku, ale więcej oficjalnych wiadomości zostanie wydanych odpowiednio tylko wtedy, gdy Rockstar będzie gotowy, a nie wtedy, gdy poprosi o to jego właściciel Take-Two. Mówi się, że Rockstar przeniósł ostatnio więcej programistów do GTA 6 po anulowaniu remasterów Red Dead Redemption i GTA 4.

READ  Raport: Diablo 4 może wystartować w kwietniu 2023 roku, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczną się w grudniu

Joe Scripps jest redaktorem wykonawczym wiadomości w IGN. podążać za nim Świergot. Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].