25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

GTA 6 dostaje nieoficjalną mapę po przeciekach |  GameSpot News — Aktualizacje GS News

GTA 6 dostaje nieoficjalną mapę po przeciekach | GameSpot News — Aktualizacje GS News

Podczas gdy Rockstar był zajęty czyszczeniem Internetu z każdej wczesnej gry, fani byli zajęci tworzeniem mapy lokalizacji GTA 6 na podstawie wskazówek z tych wycieków. Projekt przypomina mapę GTA V stworzoną przez użytkowników GTA Forum, którzy wykorzystali promocyjne zrzuty ekranu i zrzuty ekranu z gry, aby uzyskać wczesny widok na Los Santos. Tym razem mapa kości jest generowana przy użyciu współrzędnych gry pokazanych w przecieku, aby zobaczyć, gdzie każda lokalizacja znajduje się w stosunku do reszty. Ci kartografowie musieli wykazać się kreatywnością, aby ominąć ograniczenia praw autorskich Rockstar, ponieważ wiele głównych dyskusji na forach GTA pracuje nad tym, jak dokładnie odwzorować wyciekające treści bez dołączania obrazów, których nie można opublikować w społeczności. Inne projekty hostowane poza forami mają w trakcie opracowywania pełniejsze mapy, w tym fragmenty minimap zaczerpnięte z ujawnionego materiału filmowego. Jedna z map opublikowanych przez Church of GTA zawiera spekulacyjne drogi i granice, a także bardziej konkretne szczegóły zaczerpnięte z przecieków.

Zmień bieg na Call of Duty już teraz. Beta Modern Warfare II jest w pełnym rozkwicie, a jednym z gorących tematów dyskutowanych przez graczy jest brak tabliczek znamionowych wrogów, a wielu wzywa do powrotu tej funkcji w imię lepszej widoczności. W poprzednich tytułach Call of Duty imiona wrogich graczy były wyświetlane na czerwono nad ich głowami, pokazując, że nie byli członkami drużyny, ale wrogami. Inaczej jest w becie Modern Warfare II, gdzie gracze zgłaszali regularne strzelanie do swoich kolegów z drużyny z powodu braku jasności, kto jest wrogiem, a kto nie.

READ  AMD AIB obniża ceny niestandardowego Radeona RX 7900 XT, teraz dostępnego za 150 USD mniej sugerowanej ceny detalicznej