27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Google twierdzi, że inne modele Pixel Fold nie są „wystarczająco dobre”

Google twierdzi, że inne modele Pixel Fold nie są „wystarczająco dobre”

Google Pixel Fold wreszcie zadebiutował na początku tego miesiąca i ma trafić do sprzedaży w ciągu kilku tygodni. Ale, jak wiemy od jakiegoś czasu, nie była to jedyna iteracja Pixel Fold w książkach, a teraz Ivy Ross z Google rzuca nieco światła na tę sprawę.

W finałowy odcinek W podcaście Made by Google „Pixel Perfect” Ivy Ross, Isabelle Olsson i Claude Zellweger z Google komentują filozofię projektowania najnowszych produktów Pixel. Zawierało to interesującą rzecz (znalezioną w okolicach 17 minuty) na temat Pixel Fold od Ivy Ross. Najwyraźniej Google wstrzymał się z uruchomieniem pierwszej składanej wersji, ponieważ projekt nie był „wystarczająco dobry” i ponieważ zespół chciał wypuścić produkt, który byłby „lepszy niż to, co już tam było”.

Jestem naprawdę dumny z zespołu, ponieważ zbudowaliśmy inny składany model, o którym mieliśmy dość dyscypliny, aby powiedzieć: „Nie, to jeszcze nie jest wystarczająco dobre” i naprawdę poczekać, aż poczujemy, że możemy zrobić coś wystarczająco dobrego lub lepsze niż to, co już było. Więc to naprawdę świadczy o tym, że możemy to zrobić i rozpoznać, kiedy coś nie jest wystarczająco dobre.

Komentarze Rossa nie mówią nam nic szczególnie nowego. Jak obszernie informowaliśmy, były już dwie kolejne iteracje Pixel Fold przed tą, którą mamy dzisiaj. „Pipit” powstawał mniej więcej w tym samym czasie, co Android 12L, a Google skupiało się na dużym ekranie, co stanowiło idealny czas na wypuszczenie składanego urządzenia. Animacja pokazywała składanie w podobnych proporcjach do produktu końcowego, a także oryginalny procesor Tensor. Ostatecznie jednak „Pipit” nie przekroczył linii mety i został zastąpiony przez Pixel Fold, który znamy dzisiaj, „Felix”.

Przed tym modelem był „Paszport”, o którym informowaliśmy wyłącznie w 2020 roku. To urządzenie nigdy nie było wszystkim, co mogliśmy zobaczyć, przynajmniej z tego, co widzieliśmy, co może być częścią tego, dlaczego Ross został wykluczony, ponieważ jest więcej iteracje.

READ  Android gotowy na sztuczkę przełączania dźwięku podobną do AirPods w Pixel Buds Pro

Tak czy inaczej, Pixel Fold, który znamy teraz, wygląda obiecująco i mimo opóźnienia nadal jest składakiem, który ma szansę pomóc wpłynąć na rynek. Z Foldem sprzedawanym w USA jest to jedyny składany w stylu książki sprzedawany na tym rynku wraz z serią Galaxy Z Fold firmy Samsung, która od kilku pokoleń znajduje się w dość stagnacji.

Więcej o Pixelu:

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.