30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Google publikuje kwietniową aktualizację swoich Pixels

Google publikuje kwietniową aktualizację swoich Pixels

Dzisiaj jest pierwszy poniedziałek miesiąca, a to oznacza tylko jedno: aktualizację Androida Google. W samą porę firma wydała kwietniową aktualizację dla smartfonów Pixel, które nadal ją obsługują, a po raz pierwszy najnowsze Pixel 6 i Pixel 6 Pro otrzymują comiesięczną aktualizację w tym samym czasie, co inne telefony. Nigdy więcej opóźnień w przypadku najnowszych pikseli.

Miejmy nadzieję, że to dobry znak, co oznacza, że ​​będzie również mniej błędów w wersjach 6 i 6 Pro oprogramowania, ale to jeszcze nie jest jasne. Jasne jest teraz, że ta kwietniowa aktualizacja naprawia wiele luk wysokiego ryzyka, dlatego należy ją zainstalować, gdy tylko pojawi się na telefonie. Może to jednak potrwać kilka dni (a nawet tygodni), ponieważ Google i Google lubi organizować swoje wdrożenia do skrajności.

Oprócz poprawek bezpieczeństwa aktualizacja zawiera również inne ulepszenia dla Pixels. Wydajność ładowania bezprzewodowego „z niektórymi akcesoriami” (bez nazwy) powinna być lepsza, podczas gdy podgląd przedniego aparatu nie będzie już wyświetlany w powiększeniu „w niektórych aplikacjach”, a zielony ekran, który czasami pojawiał się w podglądzie aparatu, również znika. Dotyczy to tylko Pixela 6 i 6 Pro.

Pozostałe ulepszenia dotyczą wszystkich nadal obsługiwanych pikseli. Oto, co naprawiono: Awaria interfejsu systemu podczas korzystania z aplikacji w trybie Picture-in-Picture; Problem, który powoduje wyświetlenie komunikatu o błędzie podczas ustawiania animowanej tapety; Problem, który powoduje, że po zmianie tapety cienie powiadomień i szybkie ustawienia są niewidoczne; Problem, który czasami nieprawidłowo renderuje animacje podczas anulowania wyszukiwania w szufladzie aplikacji; Problem, który czasami uniemożliwia nawigację na ekranie przeglądu, gdy TalkBack jest aktywny; I problem, który czasami uniemożliwiał wyświetlanie przeglądu przycisku Ostatnie podczas korzystania z nawigacji z trzema przyciskami z wyrzutniami innych firm.

Nowy numer wersji jest określony jako SP2A.220405.004 dla telefonów Pixel 6 i Pixel 6 Pro oraz SP2A.220405.003 dla wszystkich innych urządzeń.

READ  Wszystko na wyświetlaczu w Nintendo Direct Mini: Partner Showcase

źródło