25 kwietnia, 2024

Giganci handlu detalicznego zgłaszają zarobki, unikaj „toksycznych” akcji

Jim Kramer z CNBC powiedział w piątek, że odetchnął z ulgą, ponieważ spadające akcje „odebrały już wystarczająco dużo uderzeń”, pozwalając inwestorom na handel w bezpieczniejszym środowisku w przyszłym tygodniu – chociaż nadal muszą zachować ostrożność.

„Kiedy zostaliśmy pokonani do tych poziomów, dochodzimy do punktu, w którym akcje, które zwykle są pałkowane, otrzymały już wystarczającą liczbę trafień, a samo to pozwoliło im uzyskać przynajmniej krótkie odbicie, które dzisiaj byłoby, 'ten’szalone pieniądze– powiedział gospodarz.

„Wiele akcji w końcu doszło do punktu, w którym można bezpiecznie być konstruktywnym, o ile trzymasz się z dala od najbardziej toksycznych obszarów, więc tutaj odetchnę z ulgą” – dodał.

zapasy poszybowały w górę Piątek Podsumowując zmienny tydzień handlu, Dow Jones Industrial Average wzrósł o 1,47%, podczas gdy S&P 500 zyskał 2,39%. Indeks Nasdaq Composite wzrósł o 3,82%.

Cramer zaznaczył, że przygląda się komentarzom prezesa Rezerwy Federalnej w St. Louis, Jamesa Bullarda, na temat inflacji w przyszłym tygodniu.

„To jastrząb – dla mnie jest też jastrzębi” – powiedział Kramer – „Bullard wie, że będzie trudno przerwać cykl inflacyjny tylko wtedy, gdy Fed nie podejmie teraz zdecydowanych działań”.

Przejrzałem również listę zarobków na nadchodzący tydzień. Wszystkie szacunki zysków i przychodów są dostarczane przez FactSet.

• Oczekiwany dochód: 154 mln USD

Cramer powiedział, że dochody Webera i Warby Parkera ujawnią sentyment rynku do spółek, które niedawno weszły na giełdę.

Wtorek: Home Depot, Walmart

READ  Rajd rynkowy kończy passę porażek, Nvidia odskakuje; 5 zapasów w pobliżu punktów skupu

• Oczekiwane przychody: 24,46 mld USD

„[The market’s] Więc wszyscy mogą tu pracować. Postrzegam te akcje detaliczne jako wskaźniki konsumenckie, powiedział Cramer o Home Depot, Walmart, Lowe’s i Target.

Cisco

• Publikacja wyników za III kwartał 2022 r. o 16:05 czasu wschodniego; Połączenie konferencyjne o 16:30 czasu wschodniego
  • Oczekiwany EPS: 86 centów
  • Oczekiwany dochód: 13,34 miliarda dolarów

Aby ten sprzęt działał, firma musi przyspieszyć przejście ze sprzętu na oprogramowanie, w przeciwnym razie inwentaryzacja ucierpi” – powiedział Kramer.

Czwartek: Coles, Palo Alto Networks

proszek antymonowy

• Oczekiwany zysk na akcję: 71 centów
  • Oczekiwane przychody: 3,68 mld USD

„Myślę, że może to być sytuacja potrójna i dziesiątka, ponieważ akcje są tak daleko od swoich maksimów”, powiedział Cramer. „Kocham te szanse.”

Sieci Palo Alto

• Ogłoszenie wyników za III kwartał 2022 r. po zamknięciu; Połączenie konferencyjne o 16:30 czasu wschodniego
  • Oczekiwany EPS: 1,68 USD
  • Oczekiwany dochód: 1,36 miliarda dolarów
READ  Kierownik restauracji z grillem w Teksasie mówi, że złodziej ukradł prawie 3000 dolarów mostka

Cramer powiedział, że uważa, że ​​firma może być „najlepszą pojedynczą historią tygodnia”.

Piątek: klasztor

• Ogłoszenie wyników za II kwartał 2022 przed dzwonem; Połączenie konferencyjne o godzinie 10:00 czasu wschodniego
  • Oczekiwany EPS: 6,69 USD
  • Oczekiwane przychody: 13,23 mld USD

Kramer zauważył, że akcje Deere „mają tendencję do słabego reagowania na nagłówki, a następnie odbijają się pod koniec telekonferencji”. „Cierpliwość jest cnotą.”

Ujawnienie: Cramer’s Charitable Trust posiada udziały w Cisco i Walmarcie.