20 kwietnia, 2024

Giannis Antetokounmpo przejmuje stery, gdy Bucks pokonał Tottenham Hotspur

On gra

Milwaukee Bucks podzielili sezon z San Antonio Spurs, wygrywając 130-94 w środę wieczorem na Fiserv Forum. Spurs ponownie pokonali Bucks w listopadzie bez Giannisa Antetokounmpo, Juniora Holidaya i Chrisa Middletona (Pat Connaughton i Joe Inglis), ale dzięki zdrowszemu składowi Bucks poprawili się do 52-20 w ciągu roku.

36-punktowe zwycięstwo było największą wygraną Bucks w tym sezonie.

Spurs spadli na 19-54.

Middleton zdobył 29 punktów i miał 10 asyst w swoim czwartym double-double w 28 meczach w tym sezonie. Holiday miał osiem asyst i siedem punktów. Bobby Portis prowadził zespół rezerw Milwaukee, zdobywając 19 punktów i 10 zbiórek, podczas gdy Joe Engels zdobył 14 punktów dzięki trafieniom 4 z 6 zza linii trzech punktów.

Giannis przejmuje dowództwo nad Paxem

Nawet dobre drużyny NBA nie mają wielu odpowiedzi na kandydata Bucksów na MVP, ale nieszczęsni Spurs nie mieli nawet ołówka do testu.

wynik kwadratowy: Bucks 130, Tottenham 94

Drugi najgorszy zespół w Konferencji Zachodniej (pod względem meczu) miał mierzącego 6 stóp i 11 cali Zacka Collinsa, Georgi Denga 6-10 i byłego 6-10 Paca Sandro Mamokilaashvili – ale żaden z nich nie miał realnych szans na wejście sposób Antetokounmpo, nie mówiąc już o powstrzymaniu go przed zrobieniem wszystkiego, czego chce w zbrodni.

Po rzucie wolnym Portisa Antetokounmpo zdobył sześć punktów z rzędu pod koniec pierwszej połowy, zwiększając dwupunktową przewagę Bucks do dziewięciu, a następnie zdobył 12 punktów i asystował przy zdobyciu dwóch dodatkowych punktów w ciągu czterech minut w trzeciej kwarcie, otwierając mecz.

Antetokounmpo zdobył rekordowe 31 punktów, trafiając 14 z 23 rzutów w zaledwie 24 minuty. Miał 24 punkty w farbie, 10 punktów w pośpiechu, sześć zbiórek w ataku i siedem razy nurkował. Jego jedynym prawdziwym przeciwnikiem była linia rzutów wolnych, gdzie miał tylko 2 za 5.

READ  Dochodzenie Chess.com wskazuje na „możliwe” oszustwo Hansa Niemanna

Antetokounmpo miał również 14 zbiórek, również wysoki mecz.

Spurs trzymają go blisko do końca pierwszej połowy

Szesnaście fauli osobistych.

piętnaście obrotów.

Trafił sześć trójek.

Te trzy liczby pomogły Bucks objąć prowadzenie po pierwszej połowie 66:51, ale potrzebowali do tego końcowego boomu w ostatnich minutach. Młodzi Spurs zmniejszyli 13-punktową przewagę Milwaukee do 51-49 z 2:41 przed końcem pierwszej połowy, zanim Antetokounmpo zdobył sześć punktów z rzędu i przypieczętował zwycięstwo Bucks 15-2.

Ostatnie cztery tury połowy były szczególnie bolesne dla Spurs, a Bucks zdobyli dziewięć punktów od nich wszystkich. Milwaukee zdobył dziewięć z poprzednich 11 punktów w pierwszej połowie.

Było to potrzebne, ponieważ Milwaukee brakowało wielu ich rzutów za trzy punkty (7 za 22, 31,8%). Trafili tylko 56,3% swoich rzutów wolnych (9 na 16) i przewrócili osiem razy.

Antetokounmpo prowadził Bucks z 18 punktami w 8 z 15 rzutów, podczas gdy Middleton zdobył 11 punktów.

Pięć liczb

1 Brook Lopez strzelił w 13 minucie pierwszej tercji i spudłował trzy o 6:13 drugiej kwarty). Środkowy Bucks wszedł do gry, zdobywając średnio 20,8 punktu za 14,5 rzutów z gry na mecz od przerwy All-Star. Skończył z 11 punktami na 3 z 6.

8 Magiczna liczba Bucks pozwalająca zająć pierwsze miejsce na 10 meczów przed końcem (magiczna liczba to kombinacja zwycięstw Milwaukee i/lub porażek Bostonu pozostałych do zajęcia miejsca).

18-4 Bucks zdobywają punkty, gdy Wielka Trójka gra z Antetokounmpo, Middleton i Holiday.

30-7 Zdobywanie dolców na forum Fiserv. Stali się pierwszym zespołem z Konferencji Wschodniej, który osiągnął u siebie 30 zwycięstw.

34 Podwaja się dwa razy w sezonie dla Portisa, który zajmuje 10. miejsce w NBA. To także jego 21. miejsce z ławki, co prowadzi w NBA.

Gra to buzzer beater od Joe Inglesa

Przez większą część pierwszej połowy trzymali Spurs blisko siebie, ale Bucks w końcu położyli kres wszelkim irytującym myślom – a wykrzyknik Joe Engels postawił ich na brzęczyk trójką z talerza Giannisa Antetokounmpo.

READ  Dodgers podpisuje umowę z Maxem Muncie na jednoroczne przedłużenie

Gra wideo to rada Giannisa

Tottenham jest jedną z najgorszych drużyn w lidze i przystąpił do meczu z pięcioma zawodnikami uznanymi za nieaktywnych. Ale przegrywali tylko 17-13 na początku, zanim Giannis Antetokounmpo podążył za Bobby’m Portisem z ogromnym dryblingiem w połowie pierwszej kwarty, co dało wynik 19-13. To rozruszało tłum i rozpoczęło serię 9-2, która dała Bucks dwucyfrową przewagę i kontrolę nad meczem (nawet jeśli Spurs trzymał się mocno do dwóch minut drugiej kwarty).

Raport kontuzji Bucksa: Jay Crowder nie gra z powodu kontuzji, a Thanasis Antetokounmpo wrócił do drużyny

Kogo Pax gra jako następny?

Bucks wracają w trasę w piątek, by zmierzyć się z Utah Jazz na Vivint Arena. W zeszłym sezonie Bucks przerwali trwającą dwie dekady serię 19 porażek w Salt Lake City, wygrywając 117-111 14 marca 2022 roku.

W tym sezonie Bucks z łatwością poradzili sobie z Jazz na Fiserv Forum 17 grudnia, wygrywając 123-97 bez Giannisa Antetokounmpo, Khrisa Middletona, Jrue Holidaya i Joe Inglesa. Jazz jest prowadzony przez nominowanego do All-Star i Most Improved Lauri Markkanen, a także byłego Szóstego Człowieka Roku Jordana Clarksona.

Nasi subskrybenci umożliwiają te raporty. Rozważ wsparcie lokalnego dziennikarstwa poprzez subskrypcję Journal Sentinel jsonline.com/deal.