15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Garth Brooks mówi, że będzie sprzedawał Bud Lite w barze New Nashville — ostateczny termin

Garth Brooks mówi, że będzie sprzedawał Bud Lite w barze New Nashville — ostateczny termin

Gwiazda country Garth Brooks oświadczył, że jego nowy bar w Nashville będzie sprzedawał Bud Light i że lokal nie będzie tolerował transfobii.

Brooks dokonał objawienia podczas sesji w dniu Billboard Country na żywo w tym tygodniu. Nazwany na cześć jednego z jego największych hitów, Friends in Low Places Bar & Honky-Tonk, lokal zostanie otwarty tego lata na Dolnym Broadwayu w Nashville. Wielu artystów z kraju otworzyło w okolicy bary noszące ich nazwiska.

„Chcę, żeby to było miejsce, w którym czujesz się bezpiecznie, chcę, żeby to było miejsce, w którym czujesz, że są moralności i ludzie się lubią” – powiedział Brooks podczas sesji. I tak, będziemy serwować każdy rodzaj piwa. To tylko my. Decyzja nie należy do nas. Chodzi o to, że jeśli [are let] W tym domu kochajcie się. Jeśli jesteś idiotą, na Dolnym Broadwayu jest mnóstwo innych miejsc.

Bud Light wykrwawia klientów od czasu swojej niefortunnej decyzji marketingowej o współpracy z transpłciowym influencerem Dylanem Mulvaneyem, obrażając niektórych konserwatystów. W Nashville bary należące do Johna Richa i Kid Rocka nie obsługują już Bud Lite.

Fox News Digital W piątek znalazł Johna Richa w tawernie i zapytał go o zeznania Brooksa.

„Jeśli Garth serwuje Bud Light w swoim pubie, to w porządku” – powiedział Rich. „Garth może to zrobić. Garth może się zorientować, że wielu ludzi nie będzie o to prosić. A na koniec dnia musisz umieścić w swojej organizacji rzeczy, które ludzie kupią, jeśli będziesz zamierza prowadzić odnoszący sukcesy biznes. Więc może to rozgryźć.

READ  Rezygnacja Stephanie McMahon z WWE; Nick Khan jest teraz jedynym CEO