22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gareth Southgate krytykuje angielskich napastników „nie na naszym poprzednim poziomie” podczas frustrującego meczu eliminacyjnego do Euro 2024 z Ukrainą w Polsce

Gareth Southgate krytykuje angielskich napastników „nie na naszym poprzednim poziomie” podczas frustrującego meczu eliminacyjnego do Euro 2024 z Ukrainą w Polsce

Autor: Rob Draper dla The Mail on Sunday

21:47 09 września 2023 r., zaktualizowano 01:47 10 września 2023 r.

Gareth Southgate powiedział swoim napastnikom, że nie są wystarczająco dobrzy w zremisowanym 1:1 meczu z Ukrainą w kwalifikacjach do Euro 2024 i ostrzegł ich, aby nie spodziewali się więcej tak słabych występów.

Począwszy od Jamesa Maddisona, Bukayo Sagi i Harry’ego Kane’a, do których dołączył Jude Bellingham w szeregach ataku, Southgate przyznał, że Anglię przytępiła jakość ich ostrych jak brzytwa występów, które obejmowały zwycięstwa we Włoszech i święto bramek przeciwko Macedonii Północnej. i Maltę.

Southgate powiedział: „Oczywiście duża część naszej gry w ataku nie odpowiadała naszym oczekiwaniom. Kiedy zdobyliśmy bramkę, mieliśmy ponad 70 procent posiadania piłki, ale to był pierwszy celny strzał.

’Powróciliśmy [lost] Dużo piłek, których normalnie nie robimy. Nie spodziewam się, że to się powtórzy.

„Wiemy, że modele, nad którymi pracowaliśmy w ciągu tygodnia, będą tymi, które zawsze będziemy stosować, więc to nie jest tak, że podchodzimy do gry w inny sposób.

Angielscy napastnicy Garetha Southgate’a nie zaimponowali w remisie z Ukrainą
Szanse Anglii były ograniczone, poza tym, że w sobotę w Polsce Bugayo trafił w poprzeczkę

„Próbowaliśmy odświeżyć sytuację i sprawić im inny problem, ale dzisiaj nasza gra w ataku, blokowanie bramek i uderzenie Bukayo Saki w poprzeczkę nie były na poziomie z naszych poprzednich meczów”.

Mimo to Southgate oświadczył, że jest szczęśliwy, gdyż Anglia nadal jest na dobrej drodze do zakwalifikowania się do Euro 2024, a zespół powrócił wśród zaciekłej partyzantki, gdy 45 000 Ukraińców na wygnaniu wypełniło Tarczyński Arena we Wrocławiu na południu Polski. Ze względu na wojnę zespół gra swoje własne mecze.

Southgate powiedział: „Prawda jest taka, że ​​nie wygramy każdego meczu czwórkami i siódemkami, jak to zrobiliśmy w tej kampanii kwalifikacyjnej. To dobry test na wyjeździe, w którym panuje bardzo emocjonująca sytuacja. To bardzo ważny punkt dla gramy teraz z dwoma najwyżej sklasyfikowanymi drużynami. Graliśmy na wyjeździe i w tych dwóch meczach zdobyliśmy cztery punkty.

READ  Dean Fighter mówi, że nie żałuje po próbie na Ukrainie

„Podobała mi się kontrola nad grą, jaką mieliśmy, gdy dochodziło do tak poważnych sytuacji, jakbyś tam był. Myślałem, że graliśmy z prawdziwym spokojem aż do ostatniej tercji, kiedy odskoczyliśmy od tyłu, kiedy okoliczności i zasługi były tak ważne, a publiczność była pełna. [of hope] A opozycja ma się czego trzymać. To był dobry test, z dala od domu.

„Na przykład dla kogoś takiego jak Mark Gwehi było to jego pierwsze doświadczenie w meczu z Anglią, grał bardzo mocno. James Maddison w przeszłości nie zagrałby w angielskim meczu. Ben Chilwell nie rozegrałby dla nas wielu takich meczów.

Zatem jedynym sposobem na naukę i rozwój jako zespół jest zdobycie tego rodzaju doświadczeń. Trudno jest przegrywać w takim meczu, ale zachowaliśmy spokój. I bez wątpienia posiadanie tego rodzaju doświadczenia jest dobrą nauką dla wielu graczy.

Myślę, że w taki wieczór jak ten doświadczeni gracze są bardzo ważni dla zespołu i uważam, że wszyscy wykonali naprawdę dobrą robotę.

Southgate zauważył, że Mark Guehi przeszedł swój pierwszy trudny test z silną Anglią