26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gareth Southgate krytykuje angielskich napastników „nie na naszym poprzednim poziomie” podczas frustrującego meczu eliminacyjnego do Euro 2024 z Ukrainą w Polsce

Gareth Southgate krytykuje angielskich napastników „nie na naszym poprzednim poziomie” podczas frustrującego meczu eliminacyjnego do Euro 2024 z Ukrainą w Polsce

Autor: Rob Draper dla The Mail on Sunday

21:47 09 września 2023 r., zaktualizowano 01:47 10 września 2023 r.

Gareth Southgate powiedział swoim napastnikom, że nie są wystarczająco dobrzy w zremisowanym 1:1 meczu z Ukrainą w kwalifikacjach do Euro 2024 i ostrzegł ich, aby nie spodziewali się więcej tak słabych występów.

Począwszy od Jamesa Maddisona, Bukayo Sagi i Harry’ego Kane’a, do których dołączył Jude Bellingham w szeregach ataku, Southgate przyznał, że Anglię przytępiła jakość ich ostrych jak brzytwa występów, które obejmowały zwycięstwa we Włoszech i święto bramek przeciwko Macedonii Północnej. i Maltę.

Southgate powiedział: „Oczywiście duża część naszej gry w ataku nie odpowiadała naszym oczekiwaniom. Kiedy zdobyliśmy bramkę, mieliśmy ponad 70 procent posiadania piłki, ale to był pierwszy celny strzał.

’Powróciliśmy [lost] Dużo piłek, których normalnie nie robimy. Nie spodziewam się, że to się powtórzy.

„Wiemy, że modele, nad którymi pracowaliśmy w ciągu tygodnia, będą tymi, które zawsze będziemy stosować, więc to nie jest tak, że podchodzimy do gry w inny sposób.

Angielscy napastnicy Garetha Southgate’a nie zaimponowali w remisie z Ukrainą
Szanse Anglii były ograniczone, poza tym, że w sobotę w Polsce Bugayo trafił w poprzeczkę

„Próbowaliśmy odświeżyć sytuację i sprawić im inny problem, ale dzisiaj nasza gra w ataku, blokowanie bramek i uderzenie Bukayo Saki w poprzeczkę nie były na poziomie z naszych poprzednich meczów”.

Mimo to Southgate oświadczył, że jest szczęśliwy, gdyż Anglia nadal jest na dobrej drodze do zakwalifikowania się do Euro 2024, a zespół powrócił wśród zaciekłej partyzantki, gdy 45 000 Ukraińców na wygnaniu wypełniło Tarczyński Arena we Wrocławiu na południu Polski. Ze względu na wojnę zespół gra swoje własne mecze.

Southgate powiedział: „Prawda jest taka, że ​​nie wygramy każdego meczu czwórkami i siódemkami, jak to zrobiliśmy w tej kampanii kwalifikacyjnej. To dobry test na wyjeździe, w którym panuje bardzo emocjonująca sytuacja. To bardzo ważny punkt dla gramy teraz z dwoma najwyżej sklasyfikowanymi drużynami. Graliśmy na wyjeździe i w tych dwóch meczach zdobyliśmy cztery punkty.

READ  Polski premier odrzuca amerykańską krytykę ustawy o mediach i odzyskiwaniu mienia

„Podobała mi się kontrola nad grą, jaką mieliśmy, gdy dochodziło do tak poważnych sytuacji, jakbyś tam był. Myślałem, że graliśmy z prawdziwym spokojem aż do ostatniej tercji, kiedy odskoczyliśmy od tyłu, kiedy okoliczności i zasługi były tak ważne, a publiczność była pełna. [of hope] A opozycja ma się czego trzymać. To był dobry test, z dala od domu.

„Na przykład dla kogoś takiego jak Mark Gwehi było to jego pierwsze doświadczenie w meczu z Anglią, grał bardzo mocno. James Maddison w przeszłości nie zagrałby w angielskim meczu. Ben Chilwell nie rozegrałby dla nas wielu takich meczów.

Zatem jedynym sposobem na naukę i rozwój jako zespół jest zdobycie tego rodzaju doświadczeń. Trudno jest przegrywać w takim meczu, ale zachowaliśmy spokój. I bez wątpienia posiadanie tego rodzaju doświadczenia jest dobrą nauką dla wielu graczy.

Myślę, że w taki wieczór jak ten doświadczeni gracze są bardzo ważni dla zespołu i uważam, że wszyscy wykonali naprawdę dobrą robotę.

Southgate zauważył, że Mark Guehi przeszedł swój pierwszy trudny test z silną Anglią