14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Frank Fritz z American Pickers trafia do szpitala po udarze, mówi były partner Mike Wolf

Frank Fritz z American Pickers trafia do szpitala po udarze, mówi były partner Mike Wolf

Mike Wolff i Frank Fritz w filmie American Pickers

A + E . sieci

Frank Fritz W szpitalu po udarze mózgu Kolekcjonerzy Ameryki współprowadzący Mike Wolf ujawniono w czwartek.

W poście na Instagramie Wilk, 58 lat, Napisał Wraz ze zdjęciem 56-letniego Fritza, uśmiechniętego: „W zeszłym roku byłem bardzo prywatny na temat życia Franka i podróży, którą odbył. Było wiele opinii na temat mojej przyjaźni, jego przyjaźni i serialu, ale teraz tak nie jest. czas, aby wszystko naprawić. Teraz jest czas. Modlić się za mojego przyjaciela.

„Frank doznał udaru i jest w szpitalu. Proszę, zachowajcie go w swoich sercach i myślach”.

Kończąc swoje przemówienie emocjonalnym listem do Fritza, Wolf napisał: „Och Frank, modlę się bardziej niż cokolwiek innego, abyś zmusił go do przejścia przez ten stan. Kocham cię, mój przyjacielu”.

Związane z: Kolekcjonerzy AmerykiDanielle Colby opowiada o napiętej relacji Mike’a Wolfe’a z Frankiem Fritzem

Fritz Wolff otwarcie mówił o wzlotach i upadkach ich przyjaźni. Obaj wcześniej wystąpili w serialu reality show History Channel Kolekcjonerzy Ameryki który zadebiutował w 2010 roku. Popularny program śledził Wolfa i Fritza, gdy podróżowali po kraju i „zarabiali na życie, przywracając zapomniane antyki do ich dawnej świetności, zamieniając odpady jednej osoby w inny skarb”, Dla mnie Historia.com.

W lipcu zeszłego roku, powiedział Fritz słońce Opuścił program i był nie jest już połączony z wilkiem. Przedstawicielka History Channel potwierdziła odejście Fritza do ówczesnych ludzi.

Związane z: Kolekcjonerzy Ameryki Dziewczyna Mike’a Wolfe’a, Leticia Klein, dzieli się rzadkim zdjęciem ich dwojga razem

„Nie rozmawiałem z Mikem od dwóch lat” – powiedział Fritz. „Wiedział, że moje plecy są zgniłe, ale nie zadzwonił do mnie i nie zapytał o mój stan. Tak po prostu jest”.

We wspólnym oświadczeniu z PEOPLE Wolff powiedział, że będzie tęsknił za swoim byłym gospodarzem.

READ  Fani bronią Dolly Parton za przebranie się za cheerleaderkę Dallas Cowboys

„Znam Franka odkąd go pamiętam, był taki jak mój brat” – czytamy w jego oświadczeniu. „Podróż, którą Frank, Frank i Danny (Daniel) rozpoczęli w 2009 roku, jak całe życie, przyniosła jej wzloty i porażki, błogosławieństwa i wyzwania, ale była też najbardziej satysfakcjonująca. Będę tęsknić za Frankiem, po prostu tak jak wy wszyscy i modlę się o to, co najlepsze io wszystkie dobre rzeczy dla niego w następnej części jego podróży.

Powiązane wideo: Kolekcjonerzy Ameryki Frank Fritz mówi, że od dwóch lat nie rozmawiał ze współgospodarzem Mikem Wolffem

Fritz powiedział później słońce Niedawno trafił do ośrodka rehabilitacyjnego po alkoholizmie, a później został zwolniony Amerykańskie uczelnie.

Nigdy nie przegap żadnej historii – zapisz się Bezpłatny codzienny newsletter dla ludzi Aby być na bieżąco z tym, co ludzie mają do zaoferowania, od ekscytujących wiadomości o celebrytach po fascynujące historie ludzi.

Jego ostatni występ miał miejsce w marcu 2020 roku, gdzie zatrzymał się po operacji kręgosłupa przed wyjazdem.

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, cierpi na nadużywanie substancji, zadzwoń na infolinię SAMHSA pod numer 1-800-662-HELP.