13 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Firma Apple wycofała najnowszą aktualizację Telegrama dotyczącą emoji

Firma Apple wycofała najnowszą aktualizację Telegrama dotyczącą emoji

Telegram opublikował nową aktualizację Fridy, zaledwie dzień po tym, jak dyrektor generalny i założyciel Telegrama, Pavel Durov, powiedział, że aktualizacja była w recenzji aplikacji Apple od dwóch tygodni. bez wyjaśnienia. Aktualizacja jest pełna funkcji związanych z emotikonami, ale jednej brakuje, ponieważ Apple wyraźnie zażądało jej usunięcia.

„Po obszernym przekazie medialnym mojego poprzedniego postu firma Apple zwróciła się do nas z prośbą o zmniejszenie oczekującej aktualizacji Telegrama poprzez usunięcie Telemoji – wysokiej jakości wersji animacji wektorowych standardowych emoji” Durow napisał na swoim kanale Telegram Piątek. „To zagadkowy ruch w imieniu Apple, ponieważ Telemoji dodałby zupełnie nowy wymiar do statycznych emoji w niskiej rozdzielczości i znacznie wzbogaciłby jego ekosystem”.

Telemoji można zobaczyć w krótkim filmie osadzonym w poście Durova (zrobiłem GIF z udostępnionego przez niego filmu). Osobiście uważam, że Telemoji brzmi tak zabawnie – uwielbiam sposób, w jaki dodają trochę życia statycznym emoji, które znam. Ale myślę, że Apple miał problem z inną firmą, która poprawiła swoje projekty w ten sposób i może dlatego poprosili Telegrama o usunięcie Telemoji z aktualizacji. Apple i Telegram nie odpowiedziały od razu na prośbę o komentarz.

Teraz chciałbym, żeby Apple animowało standardowe emoji.
Wideo z Paweł Durowktóry przekonwertowałem na GIF

Aktualizacja zawiera inne nowe ulepszenia emoji. Użytkownicy, którzy subskrybują niedawno uruchomioną usługę premium Telegrama za 4,99 USD, będą mogli przesyłać i używać niestandardowych emotikonów w czatach ze znajomymi, a Telegram oferuje 10 niestandardowych pakietów z ponad 500 emotikonami na początek. Bezpłatni użytkownicy będą mogli zobaczyć i używać dowolnych animowanych emotikonów w swoich zapisanych wiadomościach.

Telegram zaktualizował także panel naklejek w systemie iOS, tworząc osobne karty na naklejki, GIF-y i emotikony, takie jak te, które możesz znać w Telegramie na Androida, na komputerze lub w Internecie. Możesz przeczytać pełną listę aktualizacji W poście na blogu Telegram.

W drodze jest więcej ulepszeń. Za „kilka tygodni” Telegram pozwoli użytkownikom dodawać dowolne niestandardowe emoji w odpowiedzi na wiadomość, Dorow mówiChociaż na początek będzie to tylko funkcja Premium. Jestem zdania, że ​​reakcje emoji Ona jest naprawdę dobra – Im więcej sposobów korzystania z emotikonów, tym lepiej.

READ  Google Tensor ma przed sobą świetlaną przyszłość