6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Finanse na zwiększenie obecności w Polsce w celu dostosowania się do lokalnych przepisów – Giełdy Bitcoin News

Binance ujawniło swoje zamiary rozszerzenia swojej działalności w Polsce, kolejnym państwie członkowskim UE, w którym zarejestrowana jest globalna giełda kryptowalut. Platforma handlu walutami planuje rozwijać swój polski oddział, rekrutować lokalne talenty i uruchamiać inicjatywy edukacyjne.

Giełda kryptowalut Finance idzie do przodu z planami rozszerzenia działalności w Polsce

Binance, największa na świecie platforma do handlu aktywami cyfrowymi, rozszerza swoją obecność w Polsce, ogłaszając, że podtrzymuje swoje zobowiązanie do przestrzegania krajowych przepisów dotyczących dostawców usług wirtualnych aktywów (VASP).

Ekspansja w 2023 r. będzie ułatwiona dzięki unowocześnieniu lokalnej obecności firmy zgodnie z wymogami regulacyjnymi. polscy klienci Podpisz nowe warunki z Finanse Polska W celu dalszego korzystania z usług Witryny.

Dyrektor krajowy Binance na Polskę, Katarzyna Wabik, powiedziała w poście na blogu opublikowanym w środę, że spółka zależna dąży do pełnego przestrzegania polskich standardów dla VASP i będzie przestrzegać zasad dotyczących ryzyka i przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy, aby im sprostać.

„Naszym obecnym celem jest udana migracja użytkowników do polskiej firmy i rozwój lokalnych operacji. Priorytetowo traktujemy lokalną rekrutację i poszukiwanie talentów, aby wzmocnić naszą obecność w regionie, organizować więcej wydarzeń i zapewniać edukację kryptograficzną w Polsce” – wyjaśnił.

Binance już zatrudnia ekspertów do swojej polskiej filii. Giełda wskazała, że ​​obecnie istnieją wolne miejsca pracy w obszarach zgodności, finansów i operacji.

Według Kyrylo Khomiakov, szefa Binance na Ukrainę i Europę Wschodnią, przemysł kryptograficzny potrzebuje skutecznych regulacji, aby pomóc w upowszechnieniu adopcji. Wyjaśnił, że stabilne otoczenie regulacyjne jest niezbędne do zaszczepienia zaufania i długoterminowego wzrostu w branży.

Dyrektor regionalny dodał, że Binance z zadowoleniem przyjmuje działania regulacyjne rządu w Warszawie. Zauważył, że giełda kryptowalut ulepsza swoje systemy bezpieczeństwa i przestrzega surowych wymagań Know Your Customer (KYC).

Polska jest kolejnym krajem członkowskim UE, w którym Binance została zarejestrowana lub licencjonowana, a teraz dołącza do rosnącej listy obejmującej Francję, Włochy, Litwę, Hiszpanię i Cypr. Jego niedawne zatwierdzenie regulacyjne pod warunkiem, że przez szwedzką Komisję Nadzoru Finansowego na początku tego miesiąca.

READ  Polska nie jest już tania | EurobuildCEE

Tagi w tej historii

zajęcia, Zgoda, Finanse, Finanse Polska, krypto, Aktywa kryptograficzne, Wymiana kryptowalut, kryptowaluty, Kryptowaluty, Wymieniać się, Ekspansja, licencja, Zajęcia, Polska, Polerowanie, polska firma, Rejestr, Rozporządzenie, przepisy prawne, Usługodawcy, VASP, Aktywa wirtualne

Jak myślisz, dlaczego Binance szuka zezwoleń regulacyjnych w poszczególnych państwach członkowskich UE? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.

Lubomira Tasseva

Lubomir Tassev jest dziennikarzem z obeznanej z technologią Europy Wschodniej, który uwielbia cytat Hitchensa: „Jestem pisarzem, a nawet więcej”. Poza krypto, blockchainem i fintechem, polityka międzynarodowa i ekonomia to dwa kolejne źródła inspiracji.

Pomoce obrazowe: Shutterstock, Pixabe, WikiCommons

Odmowa: Ten artykuł służy wyłącznie celom informacyjnym. Nie jest to bezpośrednia oferta ani oferta kupna lub sprzedaży ani rekomendacja lub poparcie dla jakichkolwiek produktów, usług lub firm. Bitcoin.com Nie udziela porad inwestycyjnych, podatkowych, prawnych ani księgowych. Ani firma, ani autor nie ponoszą odpowiedzialności, bezpośrednio ani pośrednio, za jakiekolwiek szkody lub straty spowodowane lub rzekomo spowodowane przez użycie lub poleganie na jakichkolwiek treściach, produktach lub usługach wymienionych w tym artykule.