27 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Finance w celu usunięcia tokenów prywatności we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce

Finance w celu usunięcia tokenów prywatności we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce

Kryptowaluty wkrótce staną się mniej prywatne w Europie, ponieważ duża giełda Binance przygotowuje się do wystawienia wszystkich prywatnych tokenów w krajach takich jak Francja i Włochy.

Od 26 czerwca zastrzeżone tokeny, takie jak Monero (XMR) lub Zcash (ZEC), nie będą już dostępne do handlu dla klientów Binance we Francji, Włoszech, Polsce i Hiszpanii.

Rzecznik Binance powiedział Cointelegraph, że nowe ograniczenia dotyczą łącznie 12 monet. Dotknięte tokeny obejmują Decred (DCR), Dash (DASH), Zcash (ZEC), Horizen (ZEN), PIVX (PIVX), Navcoin (NAV), Secret (SCRT), Verge (XVG), Firo (FIRO), BEAM . (BEAM), Monero (XMR) i MobileCoin (MOB).

„Chociaż naszym celem jest wspieranie jak największej liczby projektów wysokiej jakości, musimy przestrzegać lokalnych praw i przepisów dotyczących handlu zastrzeżonymi monetami, aby zapewnić, że możemy nadal służyć jak największej liczbie użytkowników” – powiedział przedstawiciel Binance. Dodać:

„W ramach trwających procesów zgodności Binance, skontaktowaliśmy się z zainteresowanymi użytkownikami, aby poinformować ich, że nie będą już mogli kupować ani handlować zastrzeżonymi tokenami na naszej platformie po 26 czerwca”.

W e-mailu do francuskich klientów Binance powiedział Ulepszone anonimowe zasoby kryptograficzne lub CAE nie mogą być już oferowane w wielu krajach europejskich ze względu na lokalne wymagania prawne.

Ten artykuł ewoluuje i będzie aktualizowany.

READ  Tramwaj Wilanów-Śródmieście, Warszawa, Polska