5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

SportsLine Logo

Fantasy Football Waiver Wire: Opcje tygodnia 5 obejmują Rookie WR Steelers z poważną szansą na zabłyśnięcie

Zanim zdecydujesz, których graczy chcesz skierować na link dotyczący zrzeczenia się prawa do futbolu fantasy przed tygodniem 5, musisz wiedzieć, co ma do powiedzenia Jacob Gibbs.

Gibbs stosuje podejście oparte na danych, które konsekwentnie pomogło mu zapewnić dokładne rankingi dla każdej pozycji. Udowodnił, że jest jednym z najdokładniejszych twórców fantasy w kraju w ostatnich latach – publikując ósme najdokładniejsze wyniki w ciągu ostatnich trzech sezonów, Według profesjonalistów fantasy.

Teraz ujawnij najlepsze darmowe proxy, które są powszechnie dostępne po czwartym tygodniu. Jeden gracz do celu w przydziale 5 tygodnia: debiutant Pittsburgh Steelers George Pickens. Wybór Gruzji w drugiej rundzie wywołał spore zamieszanie w okresie przedsezonowym, z kilkoma godnymi uwagi grami na bębnach podczas meczów pokazowych i obozu treningowego.

W czwartym tygodniu w końcu wybuchł w bardziej znaczący sposób z sześcioma łapami na 102 jardy, a teraz był celem 15 razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Pickens jest dostępny w prawie 40% turniejów piłkarskich CBS Sports Fantasy, a Gibbs zaleca dodanie go do listy Fantasy Football w tym tygodniu.

Gibbs chodzi również o mały ciasny koniec, który przynosi ogromną wędrówkę! Ten gracz jest nadal powszechnie dostępny i może być ogromnym wsparciem dla twojego składu w przyszłości! Każdy, kto doda tego gracza, może go mocno uderzyć. Bezwzględnie musisz wiedzieć, kto to jest, zanim złożysz jakiekolwiek roszczenia przewodowe za zrzeczenie się z 5 tygodnia.

Kim są gracze, do których należy kierować w kablu dotyczącym zrzeczenia się prawa do futbolu fantasy w tygodniu 5? A jaki wąski koniec został pominięty, który należy dodać? … Dołącz teraz do SportsLine, aby zobaczyć najlepszych agentów zwycięskich w lidze, wszystkich od jednego z najdokładniejszych producentów rankingów w kraju.!