22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Fani Wheel of Fortune, Tom Bergeron właśnie przerwał milczenie na temat zostania nowym gospodarzem

Fani Wheel of Fortune, Tom Bergeron właśnie przerwał milczenie na temat zostania nowym gospodarzem

Tom Bergeron przerywa ciszę w sprawie plotek o gospodarzu „WoF”.Obrazy Getty’ego

Hearst Magazines i Yahoo mogą uzyskiwać prowizję lub przychody z niektórych pozycji za pośrednictwem tych linków.

Pat Sajak Liście koło fortuny Wielu się zastanawia kto zastąpi go jako gospodarza. Chociaż obecnie pojawia się wiele nazwisk, żadna osobowość telewizyjna nie może się doczekać wejścia do tej roli.

12 czerwca Pat ogłasza swoje plany wycofać się z wieloletniego teleturnieju przyszłego lata po ponad czterech dekadach na antenie. Wiadomość zszokowała widzów, mimo że tak było Upuść wskazówki od jego rychłego odejścia w ciągu ostatnich kilku miesięcy. To skłoniło niektórych ludzi do stwierdzenia, że ​​to pierwsze Taniec z gwiazdami zastępy niebieskie Toma Bergerona Powinien go zastąpić, biorąc pod uwagę jego lata oszałamiającego doświadczenia. Co więcej, zalali jego Instagram, pytając go o przemyślenia na temat propozycji.

W komentarzach do filmu Pobierz Toma 14 czerwca fani widzieli go trenującego z ciężarami w lokalnej siłowni. Kiedy odkryjesz, że [Wheel of Fortune] „Impreza jest otwarta” – napisała jedna osoba.

„😂 Nie, dziękuję” – odpowiedział żartobliwie. „Nabrałem awersji do garniturów”.

Poza tym inni nie mogli oprzeć się nadziei, że przygotowuje się do powrotu na mały ekran. Ale szybko oczyścił atmosferę, wymieniając znajome nazwisko Amerykański idol.

Inny dodał: „Przygotowujesz się do zakręcenia kołem fortuny? Byłbyś świetny w tej pracy. 😊”. „Słyszałem, że @ryanseacrest jest taki kompatybilny. To dobrze, bo dzieciak musi pracować… 😉” zażartował Tom.<p> <a href ="https://go.redirectingat.com؟id=74968X1596630&url=https٪3A٪2F٪2Fwww.hulu.com٪2Fwelcome&sref=https٪3A٪2F٪2Fwww.goodhousekeeping.com٪2Flife٪2Fentertainment٪2Fa44300319٪2Fwheel-of- ثروة-هوست-توم-بيرجيرون-استجابة-instagram٪ 2F" rel ="nofollow noopener" الهدف ="_فارغ" بيانات- ylk ="slk: تسوق الآن ؛ elm: Context_link ؛ itc: 0" فئة ="وصلة ">  Kupuj teraz </a> </p>
<p>  „Koło fortuny gwiazd” </ p>data-src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/ECt8XQE2q1NzjF_CztKFKg–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTcwNTtoPTEwNTg-/https://media.zenfs.com/en/good_housekeeping_561/708adfc31247adc52 56a00b4e34912f0″/><noscript><img alt= Kupuj teraz

„Koło fortuny gwiazd” src=”https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/ECt8XQE2q1NzjF_CztKFKg–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTcwNTtoPTEwNTg-/https://media.zenfs.com/en/good_housekeeping_561/708adfc31247adc525 6a00b4e34912f0″ class=”caas- „img”/>

podczas Najzabawniejsze domowe filmy w Ameryce Absolwent wydaje się tak zdeterminowany w swoim obecnym stanowisku, że dobrze wiedzieć, że nie będzie pracował dla ABC (która głównie nadaje koło fortuny) Zmieni zdanie. Członkowie Taniec z gwiazdami Możesz znać siatkę alfabetu Uruchomiony nieoczekiwanie On i jego współgospodarz Erin Andrews w 2019 roku, zanim został zastąpiony przez Tyra w 2020 roku i Alfonsa Ribeiro w 2022 r. Od tego czasu opuścił Tyrę seria konkursowa f Julianne Hough Ma być nowym współgospodarzem Upcoming sezon 32.

Należy to również zauważyć koło fortuny Wyprodukowany przez Sony Pictures Television (która produkuje również Niebezpieczeństwo!) i dystrybuowane przez CBS Media Ventures, per Czas dostawy. W styczniu ABC zakupiło prawa do emisji teleturnieju w sezonie 2027-2028 i robi to we wszystkich swoich stacjach telewizyjnych od ponad 30 lat.

Co więcej, wygląda na to, że Tom jest zajęty skupianiem się na swojej opiece zdrowotnej. Oprócz chodzenia na siłownię zdradził, że wyzdrowiał Posiniaczone żebro Tego samego dnia obchodził 41. rocznicę ślubu ze swoją żoną Lois.

Może Ci się spodobać

READ  Jedyna miłość Boba Marleya jest częścią boomu na filmy muzyczne – The Hollywood Reporter