23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Estonia, Rumunia i Polska żyją następne w kolejce – escYOUnited

Estonia, Rumunia i Polska żyją następne w kolejce – escYOUnited

Dziś premiera Live On Tabes trwa po raz kolejny i powoli podejmujemy decyzję o wydaniu wszystkich zatwierdzonych. Na żywo na taśmie Posty. Macedonia Północna Skończyłem wczoraj kolejkę i wyszedłem, Estonia, Rumunia I Polska W następnym rzędzie i na szczęście mamy wszystkie 3 z nich.

Estonia: Stephen – Hope

Stephen Wreszcie miałam okazję reprezentować Estonia W tegorocznym konkursie, po kilku wcześniejszych próbach. Oczywiście musi wygrać Wschodnie Lal Po pierwsze, to EstoniaFinału Krajowego.

Jak większość zwycięzców Finału Krajowego, ponownie widzimy odpowiednią kopię procesu Finału Krajowego, ale w tym przypadku… znowu jest tak samo. Stephen Nadal występuje z filtrem sepiowym i nadal ma na scenie dwóch kowbojów, którzy zostali wyskrobani na jego wierny występ na gitarze i perkusji.

Niewiele można powiedzieć o spektaklu, od początku był prosty i cały czas był taki sam. Stephen Skupiony na aktorstwie.

Rumunia: WRS – Lamem

Umieszczanie słów na tych taśmach jest naprawdę trudne i trudne, ale już prawie skończyliśmy, więc przejdźmy dalej. WRSKto wygrał Selectia Krajowa W środku RumuniaReprezentować kraj w tegorocznym konkursie.

W każdym razie, ponieważ jest to ponownie krajowy zwycięzca finału, znów mamy replikę występu z finału krajowego. Kąty kamery są nieco inne w różnych momentach, ale poza tym taniec jest bardzo wysoki, podobnie jak wersja piosenki.

Mądra decyzja podjęta WRSWykorzystał Eurovision Edit do swojego krajowego finału, więc gdyby nie mógł wystąpić na scenie w Turynie, mógł usłyszeć ostateczną wersję piosenki.

Polska: Ochmann – Rzeka

Można by pomyśleć, że dostaniemy coś takiego, gdy jedziemy z innym zwycięzcą finału krajowego, ale, co zaskakujące, tak nie było. Polska I OchmanKto faktycznie wygrał również krajowy finał.

Zamiast tego faktycznie zbliżamy się do produktu końcowego. W finale krajowym Ochman Miał bardzo prostą grę aktorską i ogólną koncepcję tylko z jednym perkusistą na scenie. Do nagrywania na żywo na taśmie szukamy Ochman Występujemy na małej scenie, ale z tymi samymi ubranymi na czarno tancerzami i wodospadem przed całą sceną, otrzymujemy również intensywne efekty świetlne.

READ  Francja vs Polska: Mbappe strzela dwa gole, by wysłać Polskę w drogę

Oczywiście w Turynie nie ma wodospadu, dlatego Polacy zastosowali efekt kamery deszczowej, podczas gdy przed nią biegła fontanna na turyńskiej scenie, tak piękna na wszelkie aktywności w tym roku.

W końcu oboje otrzymaliśmy to na żywo z nagrań na taśmie Rumunia I PolskaDwa z sześciu krajów, które wyeliminowały głosy Krajowej Rady Arbitrażowej. Azerbejdżan I Gruzja Obaj postanowili nie pokazywać swoich, podczas gdy San Marino było pierwszym krajem, który to zrobił, teraz wyłączonym z transmisji na taśmie Czarnogóra Zaginiony. Wydaje się jednak, że usunięcie głosów trybunału arbitrażowego nie miało wpływu na decyzję sześciu krajów.

Zostały już tylko dwa dni z wydaniami na żywo na taśmach, reszta to kraje Czarnogóra, Belgia, Szwecja I to Duży 5 Kraje. Został już potwierdzony Republika Czeska Wycofali się także z pokazania taśmy.

co robić #Ty Pomyśl o dzisiejszych 3 wydaniach Live On Tape #Ty Czy są jakieś oczekiwania co do reszty? Posłuchajmy od #Ty Na naszym forum Tutaj Lub w naszych serwisach społecznościowych.