27 czerwca, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

ERC ORLEN 77. Rajd Polski Punkty Przemawiające – FIA ERC

ERC ORLEN 77. Rajd Polski Punkty Przemawiające

Jest o czym mówić w 77. Rajdzie Polski RLN, który w przyszłym tygodniu rozpoczyna się w Rajdowych Mistrzostwach Europy FIA 2021. Oto podsumowanie.

*Aleksiej Łukjanuk Był zwycięzcą podczas ostatniej wizyty ERC w Polsce w 2019 roku. Współkierował obroną tytułu z Saintéloc Junior Team Citroën C3 Rally2 Aleksiej Arnadow, który jest gotowy na pełnoprawny projekt w 2021 roku po tym, jak zrobił mini odpoczynek.

* Lukanuk będzie światłem przewodnim rozwijającego się estońskiego talentu Roland BoomDrugi Saintlock zadebiutował w pierwszej klasie Mistrzostw Europy w Citroenie.

* Po wskazówkach Chris Ingram i Ross Witack Toxport WRT powraca do wiodącej akcji ERC z Rkodą Fabius, aby zdobyć tytuł ERC w 2019 roku Andreasa Mickelsona i Emilio Fernández. Mickelson odniósł sukces w powrocie do ERC na Węgrzech w zeszłym sezonie, a Fernandes z Chile strzelił gola w swoim debiucie w ERC w 2019 roku.

* Dzięki mocnemu materiałowi z Mistrzostw Świata i Włoch Hyundai w tym sezonie, Craig Breen Skupia się na programie rozwoju opon ERC i MRF. Ostatnim rajdem pięciokrotnego zwycięzcy ERC był światowy występ Polski w 2017 roku.

*Szymon Campadelli (Zdjęcie) Team MRF Tyres jest partnerem w Attack Breen, ale bardziej przypomina Hyundai Power niż jego Staplemate z Volkswagenem. As na włoskim szutrze, ale rajdowy polski debiutant.

* Chociaż był integralną częścią struktury Rally Team Spain, Efron Lorena Rozpoczyna swój czwarty sezon ERC i trzecią paradę w Polsce z nowym zespołem (RaceSeven), nowym samochodem (டாkoda Fabia) i nowym partnerem oponiarskim (Michelin). Sarah Fernández Jednak nadal działa.

* Z pilotem, który wygrał mistrzostwa świata Marek Marty Po jego stronie, Nil Solans Sojusznicy Llarena jako Rallye Team Spain rozpoczynają obronę korony zawodników FIA. Solans był szybki w swoim debiucie w ERC w listopadzie zeszłego roku i ma polskie doświadczenie przed rajdem.

* Kiedy jest światowy serial Nikołaj GriacinTeraz uwaga skupia się na Rosjaninie, który rywalizuje z łotewską licencją od czasu, gdy zrezygnował z tytułu juniorskiego mistrza ERC1 na sezon 2019, jednak zdążył dodać do swojego harmonogramu harmonogram imprez ERC, w tym Rajdu Polski wygrał w 2018 roku. Po zaciętej walce z Jarry Huttonen.

READ  Ericsson produkuje 1 milion produktów radiowych 5G w polskiej fabryce

* Po pokonaniu Olivera Solberga do tytułu ERC1 Junior w 2020 roku, Gregory Munster Na Mistrzostwach Europy będzie nadal pokazywał swój spory potencjał. Urodzony w Luksemburgu kierowca zmierzy się z Loreną. Eric Keys i Miko Marsik Dla ofert oferowanych przez Fabrykę Talentów ERC-MICHELIN.

* Podobnie jak as ACCR Yacco Team Cais, kierowca teamowy ORLENU Marcik, mistrz Polski 2019, wziął udział w otwierającym krajowe mistrzostwa rajdzie Shemidiza na Litwie na początku czerwca, aby przygotować się do rajdu Polski. W dużej mierze Marksik zwyciężył w klasyfikacji Mistrzostw Polski.

*Szymon Tempestini Inna wysoko ceniona członkini fabryki talentów ERC-MICHELIN i licząca się w Rumunii wszechstronna zawodniczka Catena Raliul Argeșului ma zamiar uruchomić Raleigh Poland po wykorzystaniu odcinków słynnej autostrady Transfocus.

* Czterokrotny mistrz Węgier Norbert Hersick Skoda wraca do władzy i dołącza do składu Top Cars na rok 2021, kiedy spodziewane są lepsze wyniki.

* Chociaż nie dodał wiele od zdobycia swojej trzeciej niemieckiej korony w 2019 roku, Polar Promotion Krem Fabian Rajd ma polskie pochodzenie po tym, jak zajął czwarte miejsce w imprezie w 2018 roku.

* Talent Tiger Energy Drink Rally Team Tomasz Kaspersik ERC jest dobrze znany w kręgach, ale jego oczy są wpatrzone w nagrody w Mistrzostwach Polski. Towarzyszowi Grzegorz GrzybWydarzenie to powitalny powrót do ERC kolejnego popularnego i utalentowanego kierowcy.

* Francuska ulotka Yoann Bonato Planuje posadzić drzewo za każdy sukces etapowy, który odnotuje na swojej dopasowanej do Michaela kierownicy Citroena w 2021 roku, wspaniały gest on i pilot Benjamin Paulut.

* Motorsport Ireland Rally Academy Calum Devin Jego drugi ERC ładuje ofertę, ale tym razem podczas Ford Fiesta Rally 2, który wspiera M-Sport. Szef firmy Malcolma Wilsona Obiecuje uważnie śledzić postępy irlandzkiej młodzieży w 2021 roku.

READ  Polska ekipa: Rosja po katastrofie samolotu polskiego lidera

*Umberto Scandola Wpadł na basen podczas swojego pierwszego występu w ERC poza swoją ojczyzną podczas Rajdu Ypres w 2006 roku. Rajd Polski to początek całorocznej kampanii ERC z włoskim zespołem Hyundai Rally Team.

*Alberto Battistoli Kolejny włoski talent w samochodzie Rally 2 zainteresowany szybką jazdą w Jallikkat.

* Dawna szansa dla juniorów w ERC3 Gregor Jeets Rajd 2 po raz pierwszy pojawia się w samochodzie ERC Kacper Wróblewski, Swego czasu zwolennik byłego pioniera ERC Łukasz Habaj, Promuje i wspiera mix sponsora wydarzenia ORLEN.

*Adrian Przełącznik, współprowadzony przez trzykrotnego mistrza ERC Jarek Baran, Jego debiut ERC dla Hosovsis Racing, zespół został założony Christoph Hosović, Mistrz Europy 1997.

*Przyjaciel al-Rashida i Alocio Montero Wpis ERC to mile widziany dodatek Luis Vilarigo, Pojawienie się ostatnich mistrzostw 20 lat temu.

*Nabila Tejpar Poprzedni rajd miał polską wiedzę i nominował podwójnego mistrza Wielkiej Brytanii na kierowcę Matt EdwardsSamochód, który nie został wypróbowany na poziomie ERC, aby jeździć obok jej Proton Iris R5.

*Wojciech Suchana Dwa lata po zdobyciu tytułu Polski, zdobył tytuł ERC2 w 2016 roku, podczas gdy towarzysze Asukasz Kotarba i Jarosa Sveja Współprowadzone przez ich braci Tomasza i Marcina.

* Jak Łukasz, Tiber RT Jr. ORLEN 77. Rajd Polski konkretnie broni swojej europejskiej wersji ERC2. Węgierska Polska zmierzy się z przeciwnikiem sześciu zespołów, w tym nowicjusza ERC2. Mike Brixek, którego historyczny zespół rajdowy Subaru wszedł do Impresy współkierował jego ojciec Jasek.

* Suzuki Motor Iberica rozpoczyna pierwszą kampanię ERC2 z dwoma modelami Rally2 Kit Swift R4lly S Javier Bardot I Mark Stallford Joan Vincius. Wpisz regularne Dmitrij Fiobanow Wymiana silników Mitsubishi na Suzuki. Wiktor Cartier Toyota zbudowała swoją pierwszą przygodę ERC w Polsce na zestawie Yaris Rally 2. Najlepsza polska jazda Dariusz Poloski Dodaje więcej różnorodności do swojego Abartha 124 rally.

READ  Polska wiza wydana białoruskiemu sportowcowi za odmowę powrotu do domu Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020

* ERC3 / ERC3 Junior Champion Ken Thorn Zwiększa osiągi napędu na cztery koła w całkowicie nowym, wyposażonym w Pirelli Ford Fiesta Rally 3 od M-Sport Poland. Powrót do ERC John Armstrong Walka o chwałę i Ruch Nagród Juniorów WRC3 ostatecznie przedstawi mistrza.

* Kolejne cztery egzemplarze Fiesty Rally 3 zbudowanej przez Crago to ORLEN 77. Rajd, pełny międzynarodowy debiut samochodu z Polską.

* Wsparcie zespołu rajdowego Hiszpanii Pep Passas, Fabian Bernardi i Matthew Franczyza Co warto zobaczyć w ERC3 Asukasz Lewandowski, który sprowadza pierwszego Opla Corsę Rally 4 do ERC.

* Franceschi jest jego młodszym bratem Franczyza Jean-Baptist, dołącza do Bernardiego, który prezentuje wprowadzenie ERC do Renault Cleo Rally 4.

* Jean-Baptiste Franெois zasługuje na punkty juniorskie ERC3 z 11 zawodnikami. Należą do nich członek jego zespołu Toxford WRT Ola Jr. I wpisz etap finisher Amari Mol.

* Podwójny mistrz ERC3 Sölden BesenyeZostał kierownikiem zespołu w 2016 po tym, jak został przykuty do wózka inwalidzkiego po kontuzji podczas prowadzenia pojazdu towarzyszącego podczas sesji testowej. Martina Lasleya, ERC3 Junior Nowicjusz na rok 2021.

*Nikołaj Landa i Norbert Major Duet stworzył w zeszłym roku wygląd ERC3 Junior i pokazał potencjał.

* Inni nowicjusze w ERC 3 to m.in. zwycięzca stypendium Rally Team Spain Alejandro Cachon, Zawodnik Mistrzostw Świata Juniorów Sami Bazari, Giovanni Barufa, Kaspar Kasari, Nick Loof i Daniel Folic, Były mistrz Finnswimmer. ERC Junior Preview będzie dostępny od 14 czerwca.

* Trofeum Cleo dla kierowców Toxford WRT Yikit Albarslan Timur (Indyk), Bastian Bergonhey (Francja), Andrea Mabellini (Włochy), John Rosie (Francja), Palo Soria (Argentyna).