19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

ERC ORLEN 77. Rajd Polski Punkty Przemawiające – FIA ERC

ERC ORLEN 77. Rajd Polski Punkty Przemawiające

Jest o czym mówić w 77. Rajdzie Polski RLN, który w przyszłym tygodniu rozpoczyna się w Rajdowych Mistrzostwach Europy FIA 2021. Oto podsumowanie.

*Aleksiej Łukjanuk Był zwycięzcą podczas ostatniej wizyty ERC w Polsce w 2019 roku. Współkierował obroną tytułu z Saintéloc Junior Team Citroën C3 Rally2 Aleksiej Arnadow, który jest gotowy na pełnoprawny projekt w 2021 roku po tym, jak zrobił mini odpoczynek.

* Lukanuk będzie światłem przewodnim rozwijającego się estońskiego talentu Roland BoomDrugi Saintlock zadebiutował w pierwszej klasie Mistrzostw Europy w Citroenie.

* Po wskazówkach Chris Ingram i Ross Witack Toxport WRT powraca do wiodącej akcji ERC z Rkodą Fabius, aby zdobyć tytuł ERC w 2019 roku Andreasa Mickelsona i Emilio Fernández. Mickelson odniósł sukces w powrocie do ERC na Węgrzech w zeszłym sezonie, a Fernandes z Chile strzelił gola w swoim debiucie w ERC w 2019 roku.

* Dzięki mocnemu materiałowi z Mistrzostw Świata i Włoch Hyundai w tym sezonie, Craig Breen Skupia się na programie rozwoju opon ERC i MRF. Ostatnim rajdem pięciokrotnego zwycięzcy ERC był światowy występ Polski w 2017 roku.

*Szymon Campadelli (Zdjęcie) Team MRF Tyres jest partnerem w Attack Breen, ale bardziej przypomina Hyundai Power niż jego Staplemate z Volkswagenem. As na włoskim szutrze, ale rajdowy polski debiutant.

* Chociaż był integralną częścią struktury Rally Team Spain, Efron Lorena Rozpoczyna swój czwarty sezon ERC i trzecią paradę w Polsce z nowym zespołem (RaceSeven), nowym samochodem (டாkoda Fabia) i nowym partnerem oponiarskim (Michelin). Sarah Fernández Jednak nadal działa.

* Z pilotem, który wygrał mistrzostwa świata Marek Marty Po jego stronie, Nil Solans Sojusznicy Llarena jako Rallye Team Spain rozpoczynają obronę korony zawodników FIA. Solans był szybki w swoim debiucie w ERC w listopadzie zeszłego roku i ma polskie doświadczenie przed rajdem.

* Kiedy jest światowy serial Nikołaj GriacinTeraz uwaga skupia się na Rosjaninie, który rywalizuje z łotewską licencją od czasu, gdy zrezygnował z tytułu juniorskiego mistrza ERC1 na sezon 2019, jednak zdążył dodać do swojego harmonogramu harmonogram imprez ERC, w tym Rajdu Polski wygrał w 2018 roku. Po zaciętej walce z Jarry Huttonen.

READ  Polska i Niemcy działają na rzecz zapobiegania zanieczyszczeniu rzek

* Po pokonaniu Olivera Solberga do tytułu ERC1 Junior w 2020 roku, Gregory Munster Na Mistrzostwach Europy będzie nadal pokazywał swój spory potencjał. Urodzony w Luksemburgu kierowca zmierzy się z Loreną. Eric Keys i Miko Marsik Dla ofert oferowanych przez Fabrykę Talentów ERC-MICHELIN.

* Podobnie jak as ACCR Yacco Team Cais, kierowca teamowy ORLENU Marcik, mistrz Polski 2019, wziął udział w otwierającym krajowe mistrzostwa rajdzie Shemidiza na Litwie na początku czerwca, aby przygotować się do rajdu Polski. W dużej mierze Marksik zwyciężył w klasyfikacji Mistrzostw Polski.

*Szymon Tempestini Inna wysoko ceniona członkini fabryki talentów ERC-MICHELIN i licząca się w Rumunii wszechstronna zawodniczka Catena Raliul Argeșului ma zamiar uruchomić Raleigh Poland po wykorzystaniu odcinków słynnej autostrady Transfocus.

* Czterokrotny mistrz Węgier Norbert Hersick Skoda wraca do władzy i dołącza do składu Top Cars na rok 2021, kiedy spodziewane są lepsze wyniki.

* Chociaż nie dodał wiele od zdobycia swojej trzeciej niemieckiej korony w 2019 roku, Polar Promotion Krem Fabian Rajd ma polskie pochodzenie po tym, jak zajął czwarte miejsce w imprezie w 2018 roku.

* Talent Tiger Energy Drink Rally Team Tomasz Kaspersik ERC jest dobrze znany w kręgach, ale jego oczy są wpatrzone w nagrody w Mistrzostwach Polski. Towarzyszowi Grzegorz GrzybWydarzenie to powitalny powrót do ERC kolejnego popularnego i utalentowanego kierowcy.

* Francuska ulotka Yoann Bonato Planuje posadzić drzewo za każdy sukces etapowy, który odnotuje na swojej dopasowanej do Michaela kierownicy Citroena w 2021 roku, wspaniały gest on i pilot Benjamin Paulut.

* Motorsport Ireland Rally Academy Calum Devin Jego drugi ERC ładuje ofertę, ale tym razem podczas Ford Fiesta Rally 2, który wspiera M-Sport. Szef firmy Malcolma Wilsona Obiecuje uważnie śledzić postępy irlandzkiej młodzieży w 2021 roku.

READ  Dlaczego rząd polskiego premiera Mateusza Morawieckiego ma trwać tylko 14 dni

*Umberto Scandola Wpadł na basen podczas swojego pierwszego występu w ERC poza swoją ojczyzną podczas Rajdu Ypres w 2006 roku. Rajd Polski to początek całorocznej kampanii ERC z włoskim zespołem Hyundai Rally Team.

*Alberto Battistoli Kolejny włoski talent w samochodzie Rally 2 zainteresowany szybką jazdą w Jallikkat.

* Dawna szansa dla juniorów w ERC3 Gregor Jeets Rajd 2 po raz pierwszy pojawia się w samochodzie ERC Kacper Wróblewski, Swego czasu zwolennik byłego pioniera ERC Łukasz Habaj, Promuje i wspiera mix sponsora wydarzenia ORLEN.

*Adrian Przełącznik, współprowadzony przez trzykrotnego mistrza ERC Jarek Baran, Jego debiut ERC dla Hosovsis Racing, zespół został założony Christoph Hosović, Mistrz Europy 1997.

*Przyjaciel al-Rashida i Alocio Montero Wpis ERC to mile widziany dodatek Luis Vilarigo, Pojawienie się ostatnich mistrzostw 20 lat temu.

*Nabila Tejpar Poprzedni rajd miał polską wiedzę i nominował podwójnego mistrza Wielkiej Brytanii na kierowcę Matt EdwardsSamochód, który nie został wypróbowany na poziomie ERC, aby jeździć obok jej Proton Iris R5.

*Wojciech Suchana Dwa lata po zdobyciu tytułu Polski, zdobył tytuł ERC2 w 2016 roku, podczas gdy towarzysze Asukasz Kotarba i Jarosa Sveja Współprowadzone przez ich braci Tomasza i Marcina.

* Jak Łukasz, Tiber RT Jr. ORLEN 77. Rajd Polski konkretnie broni swojej europejskiej wersji ERC2. Węgierska Polska zmierzy się z przeciwnikiem sześciu zespołów, w tym nowicjusza ERC2. Mike Brixek, którego historyczny zespół rajdowy Subaru wszedł do Impresy współkierował jego ojciec Jasek.

* Suzuki Motor Iberica rozpoczyna pierwszą kampanię ERC2 z dwoma modelami Rally2 Kit Swift R4lly S Javier Bardot I Mark Stallford Joan Vincius. Wpisz regularne Dmitrij Fiobanow Wymiana silników Mitsubishi na Suzuki. Wiktor Cartier Toyota zbudowała swoją pierwszą przygodę ERC w Polsce na zestawie Yaris Rally 2. Najlepsza polska jazda Dariusz Poloski Dodaje więcej różnorodności do swojego Abartha 124 rally.

READ  C. Bankier Dąbrowski mówi, że przerwa w podwyżkach stóp procentowych w Polsce będzie trwała

* ERC3 / ERC3 Junior Champion Ken Thorn Zwiększa osiągi napędu na cztery koła w całkowicie nowym, wyposażonym w Pirelli Ford Fiesta Rally 3 od M-Sport Poland. Powrót do ERC John Armstrong Walka o chwałę i Ruch Nagród Juniorów WRC3 ostatecznie przedstawi mistrza.

* Kolejne cztery egzemplarze Fiesty Rally 3 zbudowanej przez Crago to ORLEN 77. Rajd, pełny międzynarodowy debiut samochodu z Polską.

* Wsparcie zespołu rajdowego Hiszpanii Pep Passas, Fabian Bernardi i Matthew Franczyza Co warto zobaczyć w ERC3 Asukasz Lewandowski, który sprowadza pierwszego Opla Corsę Rally 4 do ERC.

* Franceschi jest jego młodszym bratem Franczyza Jean-Baptist, dołącza do Bernardiego, który prezentuje wprowadzenie ERC do Renault Cleo Rally 4.

* Jean-Baptiste Franெois zasługuje na punkty juniorskie ERC3 z 11 zawodnikami. Należą do nich członek jego zespołu Toxford WRT Ola Jr. I wpisz etap finisher Amari Mol.

* Podwójny mistrz ERC3 Sölden BesenyeZostał kierownikiem zespołu w 2016 po tym, jak został przykuty do wózka inwalidzkiego po kontuzji podczas prowadzenia pojazdu towarzyszącego podczas sesji testowej. Martina Lasleya, ERC3 Junior Nowicjusz na rok 2021.

*Nikołaj Landa i Norbert Major Duet stworzył w zeszłym roku wygląd ERC3 Junior i pokazał potencjał.

* Inni nowicjusze w ERC 3 to m.in. zwycięzca stypendium Rally Team Spain Alejandro Cachon, Zawodnik Mistrzostw Świata Juniorów Sami Bazari, Giovanni Barufa, Kaspar Kasari, Nick Loof i Daniel Folic, Były mistrz Finnswimmer. ERC Junior Preview będzie dostępny od 14 czerwca.

* Trofeum Cleo dla kierowców Toxford WRT Yikit Albarslan Timur (Indyk), Bastian Bergonhey (Francja), Andrea Mabellini (Włochy), John Rosie (Francja), Palo Soria (Argentyna).