1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Epic Games Store oferuje pierwsze darmowe gry w 2023 roku

Epic Games Store oferuje pierwsze darmowe gry w 2023 roku

Epic Games Store udostępnił teraz pierwszą parę darmowych tytułów w 2023 roku do pobrania całkowicie za darmo. Chociaż dwie różne gry były darmowe w Epic Games Store na początku nowego roku, pozostał im jeszcze ostatni tydzień 2022. Teraz Epic Games wraca zgodnie z harmonogramem i dystrybuuje ukochaną symulację podróży i rozszerzenie do gry to może nie być na twoim radarze.

Użytkownicy Epic Games Store, który działa do przyszłego tygodnia, 12 stycznia, mogą wyłączyć oba Program kosmiczny Kerbala I Shadow Tactics: Shogun’s Blades – Wybór Aiko Bez żadnych kosztów. W razie gdyby Program kosmiczny KerbalaGra została wydana po raz pierwszy na PC w 2015 roku i od tego czasu stała się hitem. Istnieje spora szansa, że ​​posiadasz już kilka odtwarzaczy na PC KSPFakt, że teraz jest darmowy, jest trudny do zniesienia.

Z Wybierz AikoTa promocja w Epic Games Store jest nieco nieoczekiwana. Zamiast udostępniać całą grę za darmo, firma Epic po prostu zajmuje się dystrybucją Wybierz Aikoktóra jest rozwinięciem tytułu strategii Taktyka cienia. Choć może to zabrzmieć trochę dziwnie, Wybierz Aiko Zawsze uważano to za samodzielne rozszerzenie, z którym nie jest bezpośrednio związane Taktyka cienia co oznacza, że ​​można jej doświadczyć bez konieczności kupowania podstawowej wersji gry.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat tych dwóch darmowych tytułów w Epic Games Store, poniżej możesz zobaczyć zwiastuny i opisy każdego z nich.

Program kosmiczny Kerbala

Program kosmiczny Kerbala Posiada trzy tryby gry. W trybie nauki przeprowadzaj eksperymenty kosmiczne, aby odblokować nową technologię i poszerzyć wiedzę Kerbalkinda. W trybie kariery nadzoruj każdy aspekt programu kosmicznego, w tym budowę, strategię, finansowanie, ulepszenia i nie tylko. W The Sandbox możesz zbudować dowolny statek kosmiczny, jaki tylko przyjdzie ci do głowy, ze wszystkimi częściami i technologią dostępną w grze”.

READ  Kup 2 sztuki Amazon Zdobądź 1 bezpłatną wyprzedaż gry i więcej Listopad 2022 r.

Shadow Tactics: Shogun’s Blades – Wybór Aiko

Wybierz Aiko to zupełnie nowe samodzielne rozszerzenie do popularnej taktycznej gry skradanki Shadow Tactics: Blades of Shogun, rozgrywa się w Japonii w okresie Edo. Shadow Tactics: Shogun’s Blades – Wybór Aiko Skupia się na jednej z głównych bohaterek gry: Aiko, przebiegłej kunoichi. Jest biegła w przebieraniu się i odwracaniu uwagi wrogów przebranych za gejsze.

Chociaż Aiko była pewna, że ​​zostawiła swoje dawne życie za sobą, były sensei Aiko, sprytna szefowa szpiegów Lady Chiu, powraca z cienia, by rzucić jej wyzwanie. Wraz ze swoimi morderczymi towarzyszami zamierza upolować duchy swojej przeszłości.”