15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

ePac Flexible Packaging zapowiada ekspansję w Polsce

Wolverhampton, Wielka Brytania, styczeń. 24, 2022 (GLOBE NEWSWIRE) – ePac Flexible Packaging ma przyjemność ogłosić swój trzeci europejski zakład, ePac Poland North, zlokalizowany w pobliżu Poznania i Bydgoszczy. Rozszerza to sieć sprzedaży i produkcji ePac na całym kontynencie, opiera się na pomyślnym uruchomieniu europejskich oddziałów w Wielkiej Brytanii (Silverstone) i Francji (Lyon), a także sygnalizuje zamiar firmy, aby stać się preferowanym dostawcą na rynkach lokalnych w całej Europie. .

ePac jest światowym liderem w szybkoobrotowych, krótko- i średnionakładowych zamówieniach na elastyczne opakowania, obsługujące marki każdej wielkości, i jest oparty na najnowszej technologii druku cyfrowego HP, Indigo 20000/25000.

ePac Polska Północ to partnerstwo pomiędzy ePac i mFlex i będzie działać z zakładu produkcyjnego mFlex, uznanego zakładu opakowań giętkich, który już wykorzystuje druk cyfrowy. Firmą będą kierować Partnerzy Zarządzający Jacek Ciosek i Marcin Kowalski; obaj doświadczeni menedżerowie w elastycznych opakowaniach, którzy będą zarządzać operacjami ePac i relacjami z klientami.

Jacek mówi: „Jestem bardzo podekscytowany możliwością kierowania zespołem ePac w Polsce. Z zadowoleniem przyjmujemy możliwość pomocy małym i średnim markom w całym regionie w rozwoju i konkurowaniu z dużymi CPG. Na całym świecie ePac ma ugruntowaną pozycję, koncentrując się na pomaganiu lokalnym przedsiębiorcom w realizacji ich marzeń i rozwijaniu się w społecznościach, którym służymy. Naszym celem jest wprowadzenie tej samej filozofii do Polski.”

Marcin dodaje: „Jestem również przekonany, że synergia wynikająca z doświadczenia i możliwości mFlex wraz z zasobami i know-how ePac przyniesie ogromne korzyści wszystkim naszym klientom”.

Nowoczesny zakład produkcyjny realizuje już zamówienia dla lokalnych klientów. Dodatkowa wydajność w postaci linii pras i torebek zostanie zwiększona, aby nadążyć za szybko rosnącą bazą klientów, dzięki czemu marki wszystkich rozmiarów będą mogły otrzymać wysokiej jakości drukowane rolki i torebki dostarczane w ciągu 10–15 dni roboczych od zatwierdzenia grafiki.

Johnny Hobeika, dyrektor zarządzający ePac Holdings Europe, komentuje: „Wprowadzenie naszego wspaniałego modelu biznesowego do Polski, aby pomóc tamtejszym markom, jest niezwykle ekscytujące. Są to oczywiście bardzo trudne czasy, ale pomimo pandemii udało nam się kontynuować nasze plany i wspólnie z mFlex zaoferować naszym polskim klientom lokalne i unikalne rozwiązanie ich potrzeb w zakresie opakowań elastycznych. Nasze przesłanie jest proste: jesteśmy tutaj i jesteśmy gotowi służyć!”.

READ  Wietnam, Polska zwiększy handel żywnością | Reklama w telewizji

O opakowaniach elastycznych ePac

Jako wiodący dostawca pełnej obsługi wielu rodzajów elastycznych torebek i rolek dla małych i średnich marek, ePac oferuje zrównoważone, zintegrowane podejście z szybkim czasem wprowadzenia na rynek i najwyższej jakości, drukowanymi cyfrowo opakowaniami.

ePac opiera się na udanej koncepcji druku wyłącznie cyfrowego, wprowadzonej po raz pierwszy przez ePac Flexible Packaging w Stanach Zjednoczonych w 2016 roku. Firma ma obecnie 23 oddziały w Europie, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Azji i Pacyfiku.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy odwiedzićePacFlexibles.co.uk lub ePacFlexibles.pl