19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Emily Ratajkowski występuje w maleńkich czarnych, dopasowanych kozakach za kolano - ten blask po rozwodzie jest prawdziwy!

Emily Ratajkowski występuje w maleńkich czarnych, dopasowanych kozakach za kolano – ten blask po rozwodzie jest prawdziwy!

Zostaw to Czas zakwestionować umowę, którą mają na transfer Aby pokazać nam wszystkim, jak się ubrać dla zemsty. 31-letnia modelka, aktorka, autorka i podcasterka wystąpiła na Halloween w Nowym Jorku ubrana jak najlepiej najgorętszy kostium.

Kiedy zobaczyliśmy małe czarne kozaczki i pasujące do ud buty, które miała na sobie, nasze szczęki opadły na podłogę.

Gorące lata dla dziewczyn ustępują miejsca zabójczej jesieni dla kobiet i jesteśmy tu po to. EmRata całkowicie wyciągnęła go z parku w tym całkowicie czarnym kroju. Brunetka wyszła z Nowego Jorku w czarnym swetrze z golfem i dopasowanej mikrospódniczce z parą skórzanych butów do ud w kolorze Khaite.

Nosiła pasek, który podkreślał jej drobną talię, parę dużych kolczyków, czarną torebkę na ramię i oczywiście telefon. Emily utrzymywała nisko czekoladowe włosy i prosty makijaż, z wyjątkiem jasnoczerwonych ust. Emily z pewnością rzuci nam okiem na spadek temperatury. To idealny zestaw do legginsów, gdy robi się chłodniej i pod dużym, ciepłym płaszczem.

Blask po rozwodzie

Emily nawet nie pozwoliła złamać jej serca Zachęcanie samotnych mężczyzn do wślizgiwania się do DM. Supermodelka jest bardziej zajęta niż kiedykolwiek – i wygląda goręcej niż kiedykolwiek, pokazując swojemu byłemu, Sebastianowi Bearowi McClardowi, czego mu brakowało.

To był ostatnio jeden z naszych ulubionych stylizacji po rozwodzie Garnitury Hot Red Emrata Na sesji zdjęciowej Kerastase Pop Party w Paryżu. Twórca Inamorata ubrała się, by zaimponować, obnosząc się przez wiele dni w pogrążonej czerwonej mini sukience i dopasowanej czerwonej satynowej parze. I kolejne spojrzenie, które wciąż mamy obsesję na punkcie przekazania go Trend spódnicy z niskim stanem.

READ  Oczekuje się, że Chris Licht, który został mianowany nowym prezesem CNN, odzyska wrażliwość na trudne wiadomości